Torturowanie dzieci na taśmach Huntera Bidena

Opublikowano: 19.10.2020 | Kategorie: Polityka, Prawo, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 4381

Mamy ekskluzywne wiadomości z ostatniej chwili, które zmieniają trajektorię nadchodzących wyborów w USA. Ponieważ mówimy po chińsku, mogliśmy usłyszeć poprawny chiński opis zawartości dysków twardych Huntera Bidena, które zostały przekazane Departamentowi Sprawiedliwości i Rudy’emu Giuliani. To z tych dysków twardych „New York Post” pozyskał wiadomości e-mail Huntera Bidena opublikowane w niedawnym artykule tego wydawcy.

Teraz „Natural News” (jest całkowicie zablokowany przez „Facebooka” i „Twittera”, podobnie jak NY Post, ponieważ wielkie firmy technologiczne cenzurują niezależnych dziennikarzy krytykujących Demokratów) może ujawnić, że filmy z laptopa Huntera Bidena zawierają wiele filmów, na których Hunter Biden był zaangażowany w ekstremalne molestowanie seksualne nieletnich chińskich nastolatków i że na nagraniach jest wiele różnych ofiar.

Angielskie tłumaczenie „Lude’s Broadcast” pokazane na poniższym filmie nie jest do końca poprawne, opisuje jedynie filmy jako „taśmy erotyczne” i „taśmy pedo”. W części 3:19 poniższego filmu Lude używa chińskich słów opisujących „wykorzystywanie seksualne” jakie jest obecne w filmach Huntera Bidena.

Kilka sekund później, przy 3:32, Lude opisuje akty seksualne jako „skrajne wykorzystywanie” dzieci, jeśli miałoby być zacytowane poprawne angielskie tłumaczenie. Oznacza to przemoc i gwałt, a także potwierdza, że ​​ofiary aktów seksualnych Huntera Bidena nie wyrażały zgody.

Innymi słowy, dyski twarde Huntera Bidena to nie tylko seks. Dotyczą przemocy i wykorzystywania seksualnego nieletnich. A Chiny oczywiście są w posiadaniu wszystkich tych filmów (i nie tylko), które można wykorzystać do szantażowania pretendenta do prezydentury Joe Bidena.

Oto oryginalny film z transmisji Lude…

https://www.youtube.com/watch?v=8bXgULtz6cI

A tu Rudy Giuliani oferuje dodatkowe opisy zawartości dysku twardego…

Cała sprawa jest operacją podobną do tych jakie prowadził Epstein, z tym wyjątkiem, że prowadzą ją Chiny w odniesieniu do Huntera Bidena, aby kontrolować Joe Bidena, jego ojca, gdyby Joe wygrał prezydenturę. Oznacza to, że administracja Bidena jest już narażona na szantaż odnoszący się do tych seks-taśm.

W istocie Joe Biden nie może zostać prezydentem Stanów Zjednoczonych, ponieważ jest skompromitowany przez komunistyczne Chiny z powodu działań jego syna Huntera.

Biden musi ustąpić z kandydowania, a FBI i DoJ muszą wszcząć śledztwo w sprawie rodziny przestępczej Bidenów.

Autorstwo: Mike Adams
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Dandi1981 19.10.2020 14:48

  Trumpa nie lubie ale tego cepa bidena za wypowiedz o glupich polakach nie lubilem bardziej, tylko pogratulowac syna o ktorym pewnie wie wszystko, pewnie jeszcze pomagal

 2. Szurnięty Mędrzec 19.10.2020 16:29

  To TYLKO wierzchołek góry lodowej, wyjdzie tego więcej wobec innych rodzin. Weź piwo, rozsiądź się wygodnie i obserwuj show

 3. kozik 19.10.2020 21:52

  Biden w USA.
  Podkarpacka aferka burdelkowa u nas.
  Operacja Hiacynt.
  O ilu rzeczach nie wiemy? Za ilu szantażowanych płacimy ciężkie pieniądze jako społeczeństwo?
  Służby i mafie nie są głupie i przy pomocy jednej skompromitowanej osoby kompromitują kolejne.

 4. radical3dom 20.10.2020 21:59

  Nie jestem zwolennikiem Bidena i wiem, że elity są zamieszane w pedofilie i satanizm obrzędy i tym podobne ale chciałbym zauważyć dwie rzeczy:
  – taśmy zostały opublikowane dopiero teraz przed wyborami.
  – Chiny już ze 2 lata temu chwaliły się technologią komputerową na tyle zaawansowaną że można symulować postać w telewizji być może zdarzenia też tak że nie jesteśmy w stanie rozpoznać czy to animacja czy rzeczywistość(przykład spikera w TV, który nie istnieją)

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.