„Tortisambert” i „Wstrząśnięte”

Opublikowano: 16.05.2021 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1132

https://www.youtube.com/watch?v=PuHSSccWkLY

„Tortisambert” i „Wstrząśnięte” – dwa słuchowiska z 1968 roku. Pierwsze na podstawie pierwszego rozdziału powieści Sachy Guitry (1885-1957) pt. „Mémoires d’un tricheur” (1935), w adaptacji Anny Kochanowskiej. Drugie jest opowiadaniem bez tytułu – pod tymczasową nazwą „Wstrząśnięte”. O pierwszym słuchowisku: bohater miał liczną rodzinę. O drugim:
nietypowy sklep ze sprzętem radiowym.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Zobacz również

Po imprezie

Epikak

Żebrak

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.