Torontońska policja pozbyła się 205 osób za brak szczepień

Opublikowano: 02.12.2021 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1487

205 członków Toronto Police Service (TPS) zostało zmuszonych do odejścia z pracy za nieprzestrzeganie wymogów dotyczących szczepień przeciwko COVID-19. Zgodnie z informacją medialną TPS, członkowie są obecnie na bezpłatnych urlopach nieokreślonych czasowo.

W tej grupie jest 117 umundurowanych policjantów i 88 pracowników cywilnych. Liczba ta stanowi 2,7% pracowników policji w Toronto.

Jednocześnie Toronto odnotowuje d początku roku 20% wzrost liczby zabójstw i coraz więcej strzelanin. Według Statistics Canada liczba ofiar morderstw w Toronto w ciągu ostatnich trzech lat podwoiła się, a nawet potroiła w porównaniu z Montrealem czy Vancouver.

Pomimo wzrostu przestępczości, szef policji James Ramer powiedział, że utrata 205 członków nie wpłynie na bezpieczeństwo w mieście.

W sierpniu związek reprezentujący członków Toronto Police – Stowarzyszenie Policji Toronto (TPA) – sprzeciwił się zasadzie obowiązkowych szczepień.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.