Tornado ognia zabiło 38 osób w Algierii

Opublikowano: 23.08.2022 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1092

Przerażające ogniste tornado zabiło w Algierii co najmniej 38 osób po tym, jak przeszło przez park dzikiej przyrody i spaliło osoby, które próbowały uciec przed pożarem.

Pożary wywołane suszą i ekstremalnym upałem pozostawiły po sobie ogromne zniszczenia, głównie w regionie El Tarf przy wschodniej granicy z Tunezją, gdzie upał wynosił 48 stopni.

Według algierskich mediów, wśród zabitych była pięcioosobowa rodzina, a co najmniej 200 innych doznało oparzeń lub problemów z oddychaniem od dymu.

Dziennikarz z El Tarf opisał „sceny dewastacji” na drodze do El Qala na dalekim północnym wschodzie kraju. Ogniste tornado zmiotło wszystko w ciągu kilku sekund. Większość zmarłych była otoczona płomieniami podczas wizyty w parku dzikiej przyrody.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.