To wszystko zostało zaplanowane

Opublikowano: 01.05.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1147

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,43 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Piron
Użytkownik
Piron

Dzięki serdeczne Maurycy za powyższy materiał :) . Chłop w nim rozkminił dokładnie przyczynę stworzenia plandemii, oraz jej mocodawców, a na dodatek w końcowej części wywiadu podaje konkretne porady i rozwiązania mające na celu przeciwdziałać negatywnym skutkom wprowadzanego zamordyzmu. Film ze względu na swoją wartość już został przesłany do kilku moich znajomych zainteresowanych tematem, natomiast wszystkim użytkownikom którzy się z nim zapoznali proponuję refleksję oraz dalsze (głębsze) poszukiwanie prawdy. Pozdrawiam :)

robi1906
Użytkownik

Oczywistości, podlane kłamstwem, nie wiem kto to wymyślił, ale trwanie z uporem maniaka w twierdzeniu, że “wojna resetuje wszystkie długi” jest idiotyczne.

Nie ma czegoś takiego jak likwidacja długów przez wojnę!!!.
USA po 2 wojnie były zadłużone na ponad 220 miliardów dolarów, a to byli wygrani,
a przegrani??,
Niemcy spłacały reparacje wojenne jeszcze do niedawna z 1 wojny, ale to Najwyższy Czas czyli pan Korwin Mikke mówi wam jak jest, a kto słucha żydów ten sam sobie winny.

Swiat finansów jest światem ukrytym, w podręcznikach nie znajdziecie wzmianki skąd USA i Niemcy, brały pieniądze na wojnę, nikt tego nie tłumaczy więc nie ma tematu,
Niemce przegrały 1 wojnę nie przegrawszy ani jednej bitwy, dodatkowo miały potężne życiodajne zaplecze w postaci Ukrainy skąd jak podaje pani Kossak Szczucka mogli prywatnie wysyłać po paczce żywnościowej na tydzień, każdy jeden żołnierz!!, a tych żołnierzy było milion, i przegrali.

Dlaczego?, bo nie mieli pieniędzy, a za to na koniec drugiej wojny mogli jeszcze chować setki milionów po lasach.

O co tu chodzi?, o to że jesteśmy marionetkami, mówią nam: jak mamy myśleć, co mamy pamiętać i jak mamy postrzegać ten świat.