To nie Polacy ale Pakistańczycy uratowali Francuzkę

Opublikowano: 31.01.2018 | Kategorie: Media, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1194

Antypolonizm na świecie szerzy się coraz bardziej. Jest on obecnie bardziej zauważalny, ponieważ trwa zmasowany atak czarnego PR na Polskę, zapoczątkowany atakiem rządu Izraela na Polskę. Okazuje się, że potrzeba kreowania przekazu propagandowego mającego przedstawić Polaków jako winnych holokaustu jest do tego stopnia ważny, że światowe media w niektórych przypadkach nie wspominają o polskich himalaistach, którzy uratowali na Nanga Parbat Francuzkę Elisabeth Revel, sugerując, że dokonali tego Pakistańczycy!

Jest to kolejnym dowodem na to, że obecna nagonka na Polaków była wcześniej przygotowywana. W jej szczycie nagle przydarzyła się ta niesamowita akcja ratunkowa gdy polscy himalaiści, Adam Bielecki i Denis Urubko dokonali niemożliwego, wspinając się w kilka godzin na niemal kilometr prawie pionowej ściany, oznaczało to międzynarodową historię polskiego heroizmu i to współczesnego.

Dla wrogów Polski jednak trudno o gorszy czas na taką spektakularną akcję ratunkową. Przykład polskiego heroizmu był nie w smak dla rozkręcających obecną nagonkę na Polaków jako winnych Holokaustu. Co zatem postanowiono? Mimo, że światowe media rozpisują się o cudownym ratunku Elisabeth Revel, historia ta jest przedstawiana tak, aby nie wynikało z niej, że nie uratowali ją Polacy tylko Pakistańczycy.

Ta skrajna złośliwość tytułów lewicowych i żydowskich, na przykład “New York Timesa”, wskazuje na to jak wielka jest obecnie determinacja, aby postawić Polaków w złym świetle. Są nawet gotowi pisać artykuły sugerujące, że Francuzka została uratowana przez Pakistańczyków usuwając z treści informacje o naszych rodakach.

Jest to tym bardziej przykre, że nawet największa francuska agencja prasowa AFP, a w ślad za nią wszystkie francuskie i szwajcarskie media korzystające z jej serwisu, wypuściła fake newsa, z którego wynikało, że Elisabeth Revel podziękowała za akcję ratunkową wyłącznie Pakistańczykom. Rozkaz, aby wyciąć z przekazu historię heroizmu polskich ratowników musiał przyjść naprawdę z najwyższych kręgów.

Autorstwo:
Na podstawie: Nytimes.com, RMF24.pl
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

10 komentarzy

 1. Abaddon 31.01.2018 12:50

  Zawsze staram się podchodzić do tematu niechęci rasowej i narodowej w ten sposób, że w każdym kręgu są lepsi i gorsi tak jak u nas są ludzie w porządku, kulturalni jak również pijacy i złodzieje. Ale jak po takich informacjach nie zostać cholernym antysemitą? Oni sami wywołują takie nastawienie wobec siebie.

 2. MasaKalambura 31.01.2018 13:58

  To gra nerwów. Tak działają media. Nie wolno ani popuszczać z tonu, ani zmieniać cokolwiek. Polska nie neguje holokaustu jako akcji przeciw żydom. Wręcz przeciwnie. Rozwijamy pojęcie o resztę ludności, bo w planach niemieckich pierwsi na liście byli Żydzi i Romowie a następni Polacy i Rosjanie. Gdyby wojna potrwała jeszcze trochę nie było by już Żydów a Auschwitz pełną parą tłukło by Słowian. Bo takie były plany Nazioli.

  Będą tak szczekać aż Izrael dostanie swoje. Zarzucili nam pętle przez Kongres Trumpowy i dociskają medialnie. Trzeba przetrzymać aż im pary zabraknie. I rzucić im coś co i nam pomoże. Czyli przepiąć te pętle z naszej szyi na Niemiecką Austriacką Włoską Japońską. To ich model świata do Szoa poprowadził.

  Grzebanie w historii to proces złożony i czasochłonny a media to proces emocjonalny i krótkotrwały.
  I stałe liczmy czas istnienia Getta w Gazie. Nasza pomoc należy się również tym ludziom. Ile można leczyć narodową traumę kosztem innych? Weźcie się i wy uspokójcie.

  Akcja czyste ręce? Ok

 3. Sir Black 31.01.2018 14:08

  Jeśli to prawda, co napisał Pan Atos, to – zestawiając ów komentarz już nawet tylko z powyższym tytułem artykułu – coś jest zdecydowanie nie tak… Oryginału nie przeczytam, znajomość francuskiego leży, ale zawsze doceniam fakt, że ktoś próbuje sprostować fałszywe dane.
  Inną rzeczą jest rasizm, co do którego może lepiej nie będę się wypowiadał, jako że poglądy na przestrzeni wielu lat nieco się zmieniły…

  edit @Atos: Dziękuję, ale od wszelkich automatycznych translatorów trzymam się z daleka, biorą pod uwagę POJEDYNCZE słowa, nie zaś słowa pisane w kontekście CAŁEGO zdania… A to, jak się już przekonałem wielokrotnie, robi wielką różnicę (no i wystarczy literówka w danym słowie, aby wyszło co innego na polski). 😉

 4. Aida 31.01.2018 14:21

  “historia ta jest przedstawiana tak, aby nie wynikało z niej, że nie uratowali ją Polacy tylko Pakistańczycy.”
  Czyli pomija się najważniejszą informację.

  https://www.nytimes.com/2018/01/28/world/asia/pakistan-killer-mountain-nanga-parbat.html

 5. MasaKalambura 31.01.2018 14:22

  Wyobraźcie sobie co by pod stołem właśnie przeszło gdyby u władzy byli PO PSL. Płacz o Puszczę Bialowieską byłby tylko małym szlochem. Plan był sprywatyzować lasy państwowe i stad wziąć te 65 mld.

 6. MasaKalambura 31.01.2018 16:27

  Zdziwiłem się już nie raz w życiu.
  Czasem to dobrze. A czasem nie.

 7. Szwęda 31.01.2018 17:08

  Może znowu nasi śmiertelni wrogowie przygotowują grunt do zmiecenia Polski, tak jak to było podobnie w 1939 roku?

 8. Hassasin 31.01.2018 22:01

  Należy ,,im,, wszystkim podziękować. Dlaczego ? Bo nic tak Nas nie jednoczy jak zagrożenie zewnętrzne.

 9. robi1906 01.02.2018 09:05

  Atosie, post nr3
  no to nie rozumiem, z tego co kapuję to sam potwierdzasz tezę, że tę Francuzkę uratowała armia pakistańska, a o polakach jest tylko tyle że brali udział w wyprawie na K-2.

  Twierdzisz że media w we Francji chwalą Polaków, a wstawiasz kilkuzdaniowy arykulik który potwierdza coś zupełnie innego.

 10. radical3dom 01.02.2018 15:27

  @Abaddon
  I właśnie syjonistom o to chodzi żeby uważano Polaków za antysemitów a najlepiej za nazistów wtedy żaden kraj nie postawi się przeciwko judeopolonizacji Polski

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.