Testy PRC – dowód koronny w błędnej polityce walki z koronowirusem

Opublikowano: 21.10.2020 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1543

Zgodnie z poniższym wykresem (załącznik) opublikowanym przez JAMA Network test PCR wykonywany powinien być w pierwszym tygodniu od wystąpienia symptomów czy też od pewnego kontaktu z koronawirusem. Tak więc testy przesiewowe ,jakie robione są w szpitalach przed przyjęciem pacjenta, wykrywają albo wirusa, albo przeciwciało jakie nasz organizm wytworzył.

Proszę zwrócić uwagę na zieloną przerywaną linię która dotyczy przeciwciał IgG. Jej kształt sugeruje, że nawet jak zetknęliśmy się z wirusem w kwietniu czy lipcu to test wykonany dziś wyjdzie pozytywnie. Oznacza to, że nie zostaniemy przyjęcie do szpitala w związku np. z wylewem krwi do mózgu, po wypadku z urazami wielonarządowymi bo w lipcu mieliśmy dwa dni katar i trochę gorszy węch.

Jak ktoś mając taką informację, taką wiedze może zalecać stosowanie takich testów? Masowe wnioski do Prokuratur oraz sprzeciw przeciwko bezsensownym obostrzeniom jest obowiązkiem każdego polskiego obywatela. Musimy wymusić na politykach model znany z Szwecji – bez lock down-u, nawet w wydaniu nowomowy „wyhamowania”, bez maseczek na ulicach utrudniających oddychanie.

Ale za to higiena dłoni, godziny albo nawet oddzielne sklepy dla emerytów. W moim mieście jest pięć Biedronek, jaki problem jedną z nich zrobić dla osób starszych?

Jeżeli maseczka ma być obowiązkowa w sklepie, to sklep powinien rozdawać przed wejściem bezpłatne maseczki, a przy wyjściu umieścić specjalny kosz pod nadzorem sanepidu, z którego maseczka trafia do spalenia. W mniejszych sklepach limit osób w środku, piękna pogoda, można postać na dworku. To są faktyczne, prawdziwe działania zapobiegające a nie ten cyrk.

Wygląda to na spisek korporacji medycznych, właścicieli wszystkich główniejszych mediów wraz z bankierskimi gangsterami w celu zniszczenia dotychczasowego ładu i jak powiedział publicznie Morawiecki – wprowadzenie Nowego Porządku Świata.

Dawno temu poznałem dwóch autentycznych satanistów, nie takich co noszą na koszulkach jakąś symbolikę, tylko takich którzy wyznawali szatana. Jeden z nich powiedział mi, że nadejdzie taki dzień, że wszyscy ludzie nałożą maski, a oznaczać to będzie przyjście ich pana na ziemię. Chyba tylko chory satanistyczny umysł mógł wymyślić tak genialny i krok po kroczku realizowany plan…

Zostawmy to, nie o tym chce napisać – chodzi o oszustwo z epidemią.

Kochani, wystarczy połączyć fakty. Testy nie testują, matematyka mówi, że nie ma epidemii, gdyż żadne wskaźniki o tym nie świadczą.

Epidemię wmawia nam radio i telewizja, mamy wirusa, podobnego wielu innym, nieprzyjemnego bo atakującego płuca, nie mamy jednak epidemii a jedynie zetknęliśmy się z świadomym i celowym zniszczeniem służby zdrowia.

Jeśli będzie kolejne zamknięcie gospodarki, a już chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości, nastąpi dalsze zniszczeniem polskich firm i całej gospodarki naszego kraju.

Niestety, nie rozumiem jak to jest możliwe, ale nawet wobec koronnych dowodów ta maszyna kręci się dalej a ludzie, mimo faktów i dowodów, mówią „nie wciągaj mnie w te twoje teorie spiskowe”!

Dziś po tym jak „przypadkowo” wpadł mi w rękę ten wykres zrozumiałem, że nikt i nic nam nie pomoże, jeśli nie zrobimy tego sami.

Nie ma czegoś takiego jak przypadek, a to oznacza, że w każdej chwili możemy to przerwać, ale wspólnie. Od prawa do lewa, od katolika po ateistę i łamiąc wszystkie zastawione na nas podziały! Patrzmy na ludzi z miłością i bawmy się, albowiem żyjemy w ciekawych czasach. Nie grozi nam nuda. Nie dzielmy się na pandemistów i antypandandemistów tylko z szacunkiem i tolerancją usiądźmy przy stole i pogadajmy, bo tak jak jest dłużej być NIE MOŻE!

Jak można rozdzielać dzieci od matek i pozwalać na umieranie w karetkach pogotowia?!

To od nas zależy jak te COŚ się zakończy i w co przeobrazi. Mamy wolną wolę, przynajmniej na razie.

Ja oczyma wyobraźni wróżę kilku osobom w Polsce, a w skali świata kilkuset osobom, wiele, wiele, wiele lat w więzieniu.

Autorstwo: Punkt Zero
Źródło: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
beth
Użytkownik
beth

włącz napisy i tłumaczenie automatyczne, a dowiesz się co zgotowano CI ustawowo w sejmie na Wiejskiej’

https://www.youtube.com/watch?v=FXi1QmtaUQk