Testy jądrowe mogą wywołać erupcje superwulkanu

Opublikowano: 19.09.2017 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 862

Korea Północna w ostatnim czasie wykonywała testy broni jądrowej. Podziemne eksplozje, zdaniem naukowców mogą doprowadzić do erupcji superwulkanu, doprowadzając do ogromnej katastrofy jakiej spodziewają się naukowcy z NASA.

W trakcie testów chińskie władze rozpoczęły monitorowanie promieniowania, zamknęły także część granicy z Koreą Północną. Co więcej jak podaje Newsweek, Chiny planują ograniczyć dostęp do rezerwatu przyrody na granicy z Koreą Północną, co najgorsze naukowcy obawiają się że podziemne wstrząsy mogą spowodować erupcję aktywnego superwulkanu Mount Paektu.

Według Disclose.tv, magma i siarka wydobywająca się podczas erupcji super wulkanów może zabić miliony ludzi i potencjalnie zagrażać całej ludzkości.

Wulkan, który jest święty dla Korei Północnej, znajduje się tuż przy granicy z Chinami, próby miały miejsce w niewielkiej odległości od jego centrum. Wybuch z super wulkanu może być katastrofalny, a popiół może przemierzyć tysiące mil.

Autorstwo: Victor Orwellsky
Na podstawie: Disclose.tv
Źródło: Orwellsky.blogspot.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. MasaKalambura 19.09.2017 23:27

  Zatem darujmy sobie wojny i próby jądrowe blisko kalder superwulkanów.
  Jak i w wielkich miastach. Do wyburzania.

  Ogłaszamy po raz ostatni!
  Ludzkość potrafi się sama wypatroszyć w jeden dzień.

  Przez Dzień będzie uczyła się tego nie zrobić.
  Wykroczy w tym po za wymiary czasozależne.

  Stałe maszyny utrzymują kryprowaluty by pamiętać prawdę elektroniczna w tył. I wiemy z kwaantówki że prawdopodobnie również w przód. Bo w teraz z pewnością w każdym miejscu elektrony mogą znaleźć się z jakimś prawdopodobieństwem matematyczno fizycznym jednocześnie.

  A skoro tak to czemu również nie w przód?

  Kolejnym wyzwaniem ludzkości oprócz stalego zagrożenia własną głupotą będzie głupota świadomości cybernetycznej którą właśnie powołujemy do życia.

  Ale pewno też jakieś problemy natury biologiczno-molekularnej mogą wystąpić. I inne wynaturzenia Matrixa.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.