Terror w sklepie! Wezwałem policję!

Opublikowano: 24.09.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 103

Mimo, że Rozporządzenie Rady Ministrów o noszeniu maseczek nie ma mocy prawnej, to obsługa sklepów nie chce obsługiwać osób, które nie mają maseczek. Piątek, 21.08.2020 r. podczas zakupów w pewnej sieciówce zostałem wraz z żoną w sposób nielegalny sposób pozbawiony możliwości dokończenia zakupów. Została wezwana przez nas Policja. Całe zajście zostało uwiecznione jako dowód w sprawie. Czas zakończyć ten absurd!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o