Telepatia – nadprzyrodzone zdolności człowieka

Opublikowano: 10.01.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 840

Telepatia od starożytności jest traktowana jako zdolność i jednocześnie talent człowieka. Czy ma szansę wyprzedzić komunikację informacyjną? Badania nad formą telepatii powoli ustały na rzecz transmisji danych przez sieć Wi-Fi w sumie nie słusznie, bo dzisiaj już wiemy, że człowiek posiada w sobie coś na kształt szeroko zakresowego centrum informacyjnego, które może uruchomić stosując odpowiednie ćwiczenia. Jest to kolejny naturalny dar, którego nie wykorzystujemy. Jakie środki mogą pomóc w uruchomieniu tego talentu? Zapraszamy do oglądania naszego dzisiejszego filmu.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.