Telefony komórkowe “gotują” plemniki

Opublikowano: 27.02.2016 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 599

Eksperci ds płodności ostrzegają, że używanie telefonu komórkowego jedynie przez godzinę dziennie “przegotowuje nasienie” i znacznie obniża jego poziom.

Nowe badanie pokazuje, iż posiadanie telefonu komórkowego w pobliżu jąder – lub w odległości stopy lub dwóch od ciała (0,7 metra) – może obniżyć poziom plemników na tyle, że zapłodnienie może być trudne.

Ustalenia z badań kazały czołowemu brytyjskiemu ekspertowi ds płodności doradzać ludziom by przestali być uzależnieni od telefonów komórkowych.

Badanie – wysoko cenionych specjalistów – wykazało, że poziom plemników mężczyzn, którzy w ciągu dnia trzymali swoje telefony w kieszeni został poważnie naruszony w 47 procentach przypadków, w porównaniu do zaledwie 11 procent w ogólnej populacji.

Na podstawie: Telegraph.co.uk
Źródło: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. BrutulloF1 27.02.2016 11:41

    O ile wiem to na komórkach rzadko się siada. Pytanie czy przez ucho też plemniory zdychają rażone falami.

  2. adambiernacki 27.02.2016 20:56

    BrutulloF1 – Nigdy nie nosiłeś w kieszeni spodni?

  3. kufel10 28.02.2016 02:27

    Apokalipsa. Porządne plemniki będą miały tylko chłoptasie z torebeczkami, bo w torebeczkach noszą swoje różowe telefony, obok fluidu i patyka do robienia sobie zdjęć, no i takie lewe geny przekażą swoim pociechom. Do obrony Kraju toto zdolne nie będzie, jeno balwierz, pomadka i i w ramki oprawić.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.