Teledysk „Będę święta”

Opublikowano: 28.07.2017 | Kategorie: Komunikaty, Kultura i sport, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 1726

Produkcja klipu odbyła się w Cieszynie. Wszystkie zdjęcia kręcone były w taki sposób żeby pokazać niesamowity charakter miasta idealnie pasujący do stylu retro, jaki prezentuje zespół.

Klip opowiada historię dziewczyny, która decyduje się zostawić swojego partnera i wstąpić do zakonu. Chłopak nie radzi sobie z decyzją dziewczyny. Szczęśliwe zakończenie zaskoczy każdego. Wszystko przedstawione jest w pozytywnym aspekcie całości wydarzeń. To, co mogłoby stanowić podstawę scenariusza zwyczajnego komediowego klipu, jakich wiele, staje się początkiem wesołych zwrotów akcji, gdzie element komiczny wspaniale współgra z głębią narracyjną. Teledysk traktuje temat z należytym szacunkiem, a jednocześnie z lekkością humorystycznych wydarzeń.

Autorem muzyki i tekstu jest wokalistka zespołu – Anna Malacina-Karpiel. Aranż – zespół Holeviaters. Scenariusz i reżyseria: Anna Malacina-Karpiel i Krzysztof Czech. W teledysku wystąpili: Janusz Wyrostek, Bożena Klaczek, Agata Kruczyńska oraz zespół Holeviaters. Nagrania audio: Gitarek Studio. Realizacja i montaż klipu: Michał Baraniewicz. Podziękowania dla: Restauracji “Dworek Cieszyński”, “Cafe Muzeum Mak”, Muzeum Śląska Cieszyńskiego, Zofii Malaciny.

Portal “Wolne Media” jest jednym z patronów medialnych teledysku. Premiera – na kanale zespołu Holeviaters na “You”Tube” – odbędzie się 4 sierpnia 2017 r.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.