Teledysk „Będę święta”

Opublikowano: 28.07.2017 | Kategorie: Komunikaty, Kultura i sport, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 10

Produkcja klipu odbyła się w Cieszynie. Wszystkie zdjęcia kręcone były w taki sposób żeby pokazać niesamowity charakter miasta idealnie pasujący do stylu retro, jaki prezentuje zespół.

Klip opowiada historię dziewczyny, która decyduje się zostawić swojego partnera i wstąpić do zakonu. Chłopak nie radzi sobie z decyzją dziewczyny. Szczęśliwe zakończenie zaskoczy każdego. Wszystko przedstawione jest w pozytywnym aspekcie całości wydarzeń. To, co mogłoby stanowić podstawę scenariusza zwyczajnego komediowego klipu, jakich wiele, staje się początkiem wesołych zwrotów akcji, gdzie element komiczny wspaniale współgra z głębią narracyjną. Teledysk traktuje temat z należytym szacunkiem, a jednocześnie z lekkością humorystycznych wydarzeń.

Autorem muzyki i tekstu jest wokalistka zespołu – Anna Malacina-Karpiel. Aranż – zespół Holeviaters. Scenariusz i reżyseria: Anna Malacina-Karpiel i Krzysztof Czech. W teledysku wystąpili: Janusz Wyrostek, Bożena Klaczek, Agata Kruczyńska oraz zespół Holeviaters. Nagrania audio: Gitarek Studio. Realizacja i montaż klipu: Michał Baraniewicz. Podziękowania dla: Restauracji “Dworek Cieszyński”, “Cafe Muzeum Mak”, Muzeum Śląska Cieszyńskiego, Zofii Malaciny.

Portal “Wolne Media” jest jednym z patronów medialnych teledysku. Premiera – na kanale zespołu Holeviaters na “You”Tube” – odbędzie się 4 sierpnia 2017 r.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o