„Tęczowa prowokacja” WOŚP

Opublikowano: 28.12.2019 | Kategorie: Media, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2889

Opublikowany kilka dni temu animowany spot, zapowiadający 28. finał Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wzbudził wśród internautów mieszane uczucia. Wszystko przez tęczowe łódki.

Jak informuje Polskie Radio, spot zapowiadający 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wywołał falę komentarzy przez umieszczenie w nim statków z tęczowymi żaglami, które towarzyszą płynącemu wielkiemu okrętowi WOŚP.

Wielu komentujących spot internautów dopatrzyło się w tęczowych flagach nawiązania do społeczności LGBT, której symbolem jest właśnie tęcza. Część internautów zapowiedziała z tego powodu bojkot WOŚP, mimo że wcześniej popierała działania Jurka Owsiaka.

„​Łódki z tęczowymi żaglami promują 28. Finał WOŚP! Czyżby WOŚP chciała w ten sposób dołączyć do propagatorów ideologii LGBT? TYPOWA PROWOKACJA!” – ProfScorpions.

„Przypadek czy celowa prowokacja? Łódki z tęczowymi żaglami promują 28. Finał WOŚP w animowanym spocie reklamowym” – Wiesław Kibicki.

„Zauważyłem, że w tym roku na plakatach będzie tęcza, ale dla niepoznaki nieco „przekombinowana”. Jeszcze kilka lat temu wspierałem WOŚP, a teraz mówię dość. Wolę wpłacić pieniądze na leczenie dziecka, na fundację, a nie dla Owsiaka” – Marcin Grabowski.

Wielu komentujących nowy spot WOŚP zwraca uwagę, że niepochlebne komentarze o tęczowych flagach to początek tradycyjnej już dyskusji na temat działalności Jurka Owsiaka i jego organizacji. Zaciekli przeciwnicy WOŚP znów nawołują do nie wpłacania datków do puszek i przytaczają szereg argumentów, mających dyskredytować WOŚP jako przejrzystą akcję charytatywną. Zwolennicy i sympatycy Owsiaka ponownie przypominają z kolei o tym, jak wielką pomocą dla polskich szpitali jest sprzęt, kupowany za pieniądze zebrane podczas corocznych finałów.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. realista 28.12.2019 12:16

    nie mogli dać na przykład biało-czerwonych żagli, nie? no nie, bo to przecież obciach… .. .

  2. LichoNiespi 28.12.2019 14:09

    Gadu, gadu i gadu i…nic nie robiom. Azeby ta teczowom profokacje usunac potrzebny jest nakaz prezydenta miasta…glosowali na tego co im to oferuje teraz majom to na co zaslugujom..

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.