Technologia starożytnych – posągi bogów

Opublikowano: 20.09.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 369

Tysiące lat temu nasi- wydaje się- nieznani przodkowie- dysponowali technologiami ery kosmicznej. W audycji przedstawiam dokładnie cztery przykłady fascynującej techniki. Są to posągi. Dwa z nich pochodzą z Egiptu, jeden z Indii, a także z terenów Gwinei. Dzisiaj naukowcy nie potrafią wytłumaczyć od początku do końca, w jaki sposób twórcy poszczególnych dzieł sztuki uzyskali tak niesamowitą precyzję obróbki kamienia, idealną gładź, czy chociażby jaką techniką dokonano ogromnie ciężkich bloków skalnych, z których posągi powstały.

2

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.