Tanzania nie wprowadzi żadnych „szczepionek przeciwko Covid-19”

Opublikowano: 04.03.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1264

Tanzania kontynuuje swoją stanowczą postawę wobec globalistycznych sił narzucających narrację fałszywej pandemii koronawirusa i zapowiedziała, że nie zamierza wprowadzić do swojego kraju żadnych „szczepionek przeciwko Covid-19”.

Powtarzając za prezydentem Johnem Pombe Magufuli, minister zdrowia Dorothy Gwajima oświadczyła, że „władze będą przestrzegać własnego protokołu dotyczącego testowania i przepisywania leków. Ministerstwo nie ma planów otrzymania [zakupów, dostaw, darów] szczepionek na Covid-19”. Minister następnie przypomniała o rekomendowaniu bardziej naturalnego podejścia do problemu covidowego, w tym zwiększenie uwagi na higienę osobistą, ćwiczenia fizyczne, odżywcze pożywienie oraz picie dużej ilości wody. Minister Gwajima dodała, że naturalne sposoby są bardziej skuteczne w walce z wirusem.

Prezydent Magufuli – katolik – jest bardzo sceptyczny nie tylko wobec stręczenia międzynarodowych organizacji i rządów do szczepienia tzw. szczepionką przeciwko Covid-19, ale jest podejrzliwy w szerszym wymiarze tzw. zachodnich instytucji badawczych. “Jeśli biały człowiek był w stanie [tak szybko] stworzyć szczepionkę [przeciwko Covid-19], to szczepionki przeciwko AIDS mógłby również stworzyć, gruźlica przeszłaby do przeszłości, szczepionki przeciwko malarii i rakowi też znalazłby.” – powiedział swego czasu Manufuli.

Prezydent Magufuli, wbrew naciskom WHO nie wprowadził w swoim kraju żadnych powszechnych i długotrwałych restrykcji w związku z tzw. pandemią i jedynie na samym początku na krótko zamknięto szkoły i zawieszono imprezy sportowe, jednocześnie pozostawiono otwarte granice i funkcjonowanie wszystkich biznesów oraz kościołów.

W przeciwieństwie do prezydenta Tanzanii, który zaapelował do społeczeństwa “aby zawierzyli się Bogu”, odmienne stanowisko zajęli przywódcy różnych denominacji religijnych – w tym biskupi katoliccy z arcybiskupem Nyaisongo z archidiecezji Mbeya na czele – którzy nawołują do noszenia maseczek, utrzymywania dystansu społecznego, żelowania rączek i innych nonsensów. “Nie jestem lekarzem, ale jestem pasterzem” – wołał abp Nyaiosngo, który stając po stronie globalistycznych sił i ich narracji pandemicznych pokazał, że nie tylko nie jest lekarzem, ale i miernym bo zagubionym pasterzem.

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.)
Na podstawie: LifeSiteNews.com
Źródło: Bibula.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 14, średnia ocena: 4,43 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Wolfman
Użytkownik
Wolfman

PiS wysłać do nich, będą mieć pisodol,zapaść gospodarki i szczepionki.