Tajny „Plan – Z” admirała Wilhelma Canarisa

Opublikowano: 27.10.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 680

Czy Tatunka Nara to poszukiwany Günter Hauck? Dlaczego przeszukano i skonfiskowano wszystkie zapiski Bruggera? Jak to się stało, że Brugger wszedł w posiadanie tajnych dokumentów niemieckiej Abwehry? Co przewoził niemiecki frachtowiec SS “Carolina” w czerwcu 1943 roku z Maceió do Belem? Dlaczego został zaatakowany przez brazylijskie lotnictwo? Jaki związek z Akakor miała tajna organizacja Ahnenerbe? Czy tajny “Plan – Z” był częściowo zrealizowany w ukrytych podziemnych miastach Akakor i Akachim?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o