Tajny dziennik admirała Byrda

Opublikowano: 11.08.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1139

„Czytelnik poniższej dokumentacji powinien zrozumieć przykład oddania admirała Richarda Birda sprawie. Zwłaszcza, gdy weźmie się pod uwagę, że dziennik ten został napisany w roku 1947 w lutym i marcu, w okolicznościach, które ewidentnie przeciwstawiały się ludzkiej wyobraźni i wiarygodności, jak na tamte czasy. Tutaj przedstawione są ewidentne odpowiedzi na temat pochodzenia tak zwanych UFO, a także “Pustej Ziemi” lub opisywanej przez admirała “Krainy Poza Biegunami”. Czytelnik przeżyje to zdarzenie na nowo, kiedy przeczyta ten dokument. Po przeczytaniu, każdy z czytelników stwierdzi, że to jest fascynujące i wiem, że podsumowanie tych wszystkich wydarzeń zamknie się w słowach admirała Byrda: “Tak jak kończy się długa noc w Arktyce, jasne słońce prawdy wyłoni się ponownie, a ci, którzy są z ciemności spadną w Jego Światłości” – napisał dr William Bernard.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o