Tajny dokument o broni psychoelektronicznej

Opublikowano: 27.04.2018 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1260

Organizacja prasowa MuckRock, która specjalizuje się w składaniu wniosków o wolność informacji w państwowych i federalnych organach rządowych, otrzymała przez przypadek tajemnicze dokumenty dotyczące kontroli umysłu.

Dziennikarz Curtis Waltman napisał do Washington State Fusion Center (WSFC), aby poprosić o informacje na temat Antify oraz innych ugrupowań. Mężczyzna otrzymał odpowiedzi na zadane mu pytania, jednak w skrzynce znalazł się jeden, dodatkowy plik. Dokument ten szczegółowo opisuje efekty, jakie miałaby wywoływać broń psychoelektroniczna:

Część otrzymanych zdjęć wydaje się pochodzić z artykułu opublikowanego kiedyś w magazynie Nexus. Artykuł dotyczył sprawy sądowej z 1992 r. wniesionej przez Johna St. Clair Akewi, który twierdził, że rząd amerykański „posiada zdolność do zamordowania obywateli USA z ukrycia oraz, że prowadzi tajne operacje za pomocą broni psychoelektronicznej.”

Magazyn “Nexus” omówił sprawę Akewi w 1996 r., ale nie był w stanie przekonać mężczyzny do dalszych dyskusji na ten temat. Redaktorzy twierdzą, że próbowali zadzwonić do pana Akwei, aby dowiedzieć się, jak potoczyła się jego sprawa sądowa, ale stanowczo, lecz uprzejmie odpowiedział im, że nie może rozmawiać o tym przez telefon, po czym rozłączył się.

Jakkolwiek przyjemnie jest wierzyć, że rządy nie eksperymentują z technologią kontroli umysłu oraz innymi zbliżonymi metodami kontroli społeczeństw, to coraz więcej faktów wskazuje na to, że tak niestety się dzieje. Jednak w tym konkretnym przypadku sceptycy zwracają uwagę, że zaprezentowane dokumenty wyglądają na nieoficjalne, co może wskazywać, że jest to kolejna prowokacja, która ma za zadanie zdyskredytować całe zagadnienie jako zajęcie dla wariatów.

Autorstwo: B
Na podstawie: PopularMechanics.com
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.