Tajne spotkanie elit na Antarktydzie. Co oni planują?

Opublikowano: 21.12.2021 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3590

Alternatywny internet obiegły informacje o tym, że elity w jakimś celu mają spotkać się w grudniu na Antarktydzie. Teoretycy spiskowi od razu zaczęli spekulować, że właśnie wdrażany jest kolejny etap planu zniewolenia ludzkości.

Wystarczy podać dwa nazwiska, by zdać sobie sprawę z powagi sytuacji. O grudniowej wyprawie na Antarktydę, za pośrednictwem „Twittera”, poinformowali Klaus Schwab, a więc lider Światowego Forum Ekonomicznego w Davos oraz główny ideolog wykorzystania pandemii COVID-19 do wdrożenia Wielkiego Resetu, oraz Christine Lagarde – szefowa Europejskiego Banku Centralnego, która wcześniej przewodziła Międzynarodowemu Funduszowi Walutowemu.

Lakoniczny komunikat Christine Lagarde brzmi: „Ważne spotkanie na Antarktydzie w grudniu”.

Smaczku sprawie dodaje fakt, że konkretnym celem ich antarktycznej wycieczki, miała być… Wyspa Rothschilda.

Jeszcze bardziej enigmatycznie brzmią słowa kolejnego uczestnika wyprawy – Davida Schwartza, który odpowiada za kryptowalutę Ripple. Napisał on na „Twitterze”: „Właśnie przybyłem na Antarktydę. To wszystko zmieni. Wszystko”.

Pytanie brzmi więc, co w tym miesiącu wydarzyło się lub wydarzy na Antarktydzie i jakie decyzje zostały/zostaną podjęte, że główny architekt jednej z najważniejszych walut cyfrowych, wypowiadał się o tym wydarzeniu z taką egzaltacją? Co takiego ma się wydarzyć, że „zmieni się wszystko”?

To miejsce od dawna jest owianą mgłą gigantycznej tajemnicy. Od tajnej wyprawy admirała Byrda, wiadomo, że dochodzi tam do dziwnych zjawisk i anomalii. Niektórzy sugerują, że swoje bazy mają tam przybysze z innych planet. Jeszcze inni uważają, że znajduje się tam wejście do wnętrza Ziemi, skąd zawiadują wszystkim jakieś bliżej nieokreślone istoty, z którymi elity utrzymują kontakt, w celu realizacji agendy zniewolenia cywilizacji.

Oczywiście wszystko na czym w tym momencie możemy się opierać, to domysły, bo z oczywistych względów żadne medium głównego nurtu nie zada niewygodnych pytań o rolę tych ludzi w budowaniu NWO.

Ale to, że coś się szykuje, jest raczej więcej niż pewne, biorąc pod uwagę to, co obecnie dzieje się na świecie.

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Zobacz również

8 komentarzy

 1. sga 21.12.2021 13:49

  jada do COŚ po instrukcje 😀

 2. agama 21.12.2021 13:59

  jak hitlerowcy

 3. Piron 21.12.2021 16:24

  agma! bo to są hitlerowcy, wyobraź sobie pana K Schwaba w pełnym umundurowaniu gestapo i połącz ten wizerunek z jego nazwiskiem.

 4. BANDZIORkaq 22.12.2021 00:00

  Różnicę pomiędzy hitlerowcami a dzisiejszymi elitami wyznacza zasięg , tym razem globalny, sposób działania opiera się na dokładnie tym samym schemacie. Historia lubi się powtarzać. Pozbawiają nas praw, wolności , majątku, zdrowia, życia, prowadzą eksperymenty, a czystość rasy zastąpili ochroną środowiska naturalnego. Tyle że więźniowie obozów koncentracyjnych byli świadomi swojego losu. Dziś tylko nieliczni widza co się dzieje.

 5. Truenamekian 22.12.2021 04:42

  Wystarczy spojrzeć na przejeżdżające tramwaje stojąc na przystanku i zerknąć ile osób jedzie w maskach, to doskonały wyznacznik zeby określić ile osób w społeczeństwie jest nieświadome – wiekszosc

 6. Admin WM 22.12.2021 08:16

  Odlicz tych z odsłoniętymi nosami. Oni mogą być świadomi, ale boją się mandatu lub kłótni z covidianami.

 7. Fenix 22.12.2021 09:57

  Władzę dzielimy z ludźmi, nie sprawujemy nad ludźmi , najwyższy czas to zastosować!
  Nie wybieramy ludzi do władzy .Wybieramy prawo, prawem naszym ludzie, tym nasza wolność i osobista władza . Wolność i władzę zachowujemy, nie zrzekamy się jej na rzecz innych , oni będą żyć na nasz koszt , ograniczając nam naszą wolność ich prawem ,a sprawowana władza to stosowana przemoc nad ludźmi .

 8. MvS 22.12.2021 10:44

  Przejrzałem wpisy Davida Schwartza na Twitterze. Nie znalazłem takiego jak wyżej. Jest o pingwinach, jedzeniu na statku, ciepłych galotach i innych atrakcjach koła podbiegunowego. Gdzieś w wątku pobocznym na temat słynnego wpisu o zmianie wszystkiego jest post o sfałszowaniu. Raczej ściema.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.