Tajemniczy obiekt na wodach Grecji

Opublikowano: 02.08.2018 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 589

Tajemniczy obiekt znajduje się kilkadziesiąt metrów od brzegu plaży Nea Michanion w Salonikach. Współrzędne znaleziska – 40°27’4.62″ 22°51’39,78″. Na zdjęciu “Google Earth” obiekt przypomina jasne, idealne koło z „kropką” pośrodku na tle ciemniejszej wody.

Surowa geometria tego obiektu wywołała burzliwą dyskusję na forach i w sieciach społecznościowych. Proponowane są różne wersje pochodzenia i przeznaczenia „koła” w Grecji. Najbardziej popularna jest opinia o pozaziemskim pochodzeniu podwodnego obiektu. Inni użytkownicy sugerują, że jest to krater, fundament zburzonej latarni morskiej lub inna część architektury (podstawa kolumny itp.).

Niektórzy komentatorzy uważają, że jest to okręt podwodny, jakiś obiekt wojskowy, który na pewien czas zatrzymał się przy brzegu — ponieważ nikt wcześniej go nie zauważył. Użytkownicy “Google Earth” przypadkowo odkryli „krąg”, gdy szukali miejsca pożarów w Grecji.

Ufolodzy spekulują, że jest to miejsce upadku statku kosmicznego przybyszów, który rozbił się nad Grecją 200 lat temu. Z kolei w opinii geologów jest to tylko starożytny wygasły wulkan. Spór rozstrzygną nurkowie, którzy udali się już na miejsce zaznaczone na mapie satelitarnej.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Szwęda 02.08.2018 19:54

    Lepiej po prostu odejść od komputera i internetu, wyjść z domu i pochodzić gdzieś po mieście, lesie, parku itp. – przewietrzyć umysł.

  2. Fenix 03.08.2018 07:04

    Jak się dowiecie , co to ? Dajcie znać .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.