Tajemnicze wzory na Księżycu

Opublikowano: 05.05.2016 | Kategorie: Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 677

Na Księżycu eksperci NASA odkryli dziwne tajemnicze wzory.

Obrazy składają się z jasnych i ciemnych plam. Pracownicy Agencji Kosmicznej powiedzieli, że na Księżycu jest co najmniej sto miejsc, gdzie znajdują się tajemnicze wzory.

Eksperci, pracujący nad projektem Lunar Reconnaissance Orbiter, poinformowali, że dziwne kształty wyrysowane są na niemal całej powierzchnię satelity Ziemi.

Agencja NASA ma zamiar dowiedzieć się więcej o pochodzeniu tych interesujących „światłocieni” na Księżycu.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

9 komentarzy

 1. Piechota 05.05.2016 16:47

  Kurna, badają najodleglejsze zakątki wszechświata, odkrywają egzoplanety, kwazary i inne cuda, a o najbliższym kosmosie nie wiedzą prawie nic!

 2. realista 05.05.2016 19:31

  cyt.:”a o najbliższym kosmosie nie wiedzą prawie nic!”

  wiedzą tyle, na ile pozwala obecna technologia i wiedza już posiadana. gdyby nie tacy badacze, co “nic nie wiedzą” to nadal uważalibyśmy, że Słońce krąży w okół Ziemi, a gwiazdy to mitologiczne bóstwa. to ja wolę już to “nic”… .. .

 3. realista 05.05.2016 21:45

  ty nie wiesz, a ja mam praktycznie pewność. na tym polega nauka, że nie muszę widzieć czy palcem dotknąć, żeby coś wiedzieć.
  a przynajmniej z kilku powodów wiemy, że Słońce nie krąży w okół Ziemi… .. .

 4. trewor23 06.05.2016 10:04

  Teoria tzw “płaskiej Ziemi” czy tzw Niebo-centryzm są bardzo dobrze “udokumentowane”. Szukając nawet teraz materiałów w przeglądarce więcej znajdę ich o płaskiej niż kulistej. Dlaczego? Nikt nie zadaje sobie trudu dobrze przedstawić dowód kulistości Ziemi. A ten pierwszy temat przeżywa teraz chyba jakiś renesans. Po co to piszę? Otóż bardzo dużo osób z powiedzmy małą ilością wiedzy na te tematy, bardzo łatwo może dać się przekonać do płaskiej ziemi. Zwolenników niestety przybywa.

 5. realista 06.05.2016 10:59

  zgadza się, zwolenników przybywa. ale nie jest to konsekwencja tego, że temat kulistości Ziemi nie jest dobrze przedstawiany, tylko że ludzie są coraz mniej inteligentni jednocześnie mając wrażenie, że są bardzo mądrzy.
  ponadto kulistością Ziemi nikt się nie ekscytuje, a płaska Ziemia jako UKRYWANA prawda przez OKŁAMUJĄCYCH cały świat SPISKOWCÓW jest atrakcyjna dla pseudoogarniętej gawiedzi.

  łatwiej jest czegoś nie rozumieć niż coś rozumieć. prawo najmniejszego oporu… .. .

 6. Piechota 06.05.2016 12:58

  realista,
  Obecne technologie pozwalają na o wiele więcej niż jest obecnie wykorzystywane. Prawdziwy, niepowstrzymany rozwój jest wyhamowywany przez potęgi kapitalistyczne i koncerny. Nawet NASA nie może w pełni rozwinąć skrzydeł. Najszybciej to chyba Chiny naprawdę zaczną eksplorować np. Księżyc albo planetoidy.

 7. realista 06.05.2016 13:10

  no pewnie, zgadzam się z tym… .. .

 8. Kingderto 06.05.2016 22:51

  Fakt faktem że po roku 1972 zaprzestano lotów na Księżyc. Można wiele mówić ale jakiś powód być musiał, przy dzisiejszej technologii dla mas lot na księżyc może trwać około 3 godzin jednak wszyscy nagle stali się miedzy- planetarnymi poszukiwaczami i taki księżyc jest chyba zbyt blisko by był w kręgu zainteresowania. Z nadzieję czekam na prywatne przedsięwzięcia w tym jakże bliskim nam kierunku.

 9. Piechota 09.05.2016 14:41

  Rodowici mieszkańcy przepłoszyli Ziemian.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.