Tajemnicze niebieskie blaski na niebie

Opublikowano: 26.04.2020 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Nauka i technika, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1008

Ostatnio ludzie z różnych stron świata mówią o dziwnym niebieskim blasku na niebie, który wydaje się im się nieco złowieszczy.

Pierwsze doniesienia o niezrozumiałym blasku pojawiły się pod koniec ubiegłego miesiąca w Stanach Zjednoczonych, Australii i Hiszpanii. Wielu naocznych świadków tego niesamowitego zjawiska jako dowodów dostarczyło zdjęcia, a nawet filmy. Kilka dni temu pojawiło się nagranie z Madrytu, gdzie można wyraźnie zobaczyć, jak w nocy jasne niebieskie światło przebija się przez chmury. Zjawisko to obserwowano przez co najmniej siedem minut.

https://www.youtube.com/watch?v=eSqQA1-1ppA

Eksperci nie przedstawili żadnego oficjalnego wyjaśnienia tego dziwnego zjawiska. Z kolei naoczni świadkowie przypisywali wszystko obcym lub jakimś tajnym testom. Niektórzy nawet uważali to za zwiastun silnych trzęsień ziemi i katastrof na całym świecie.

Wiele osób wie, że w epicentrum trzęsienia ziemi, gdzie warstwy kwarcu są ściśle dociskane do siebie, powstaje bardzo silne pole magnetyczne. W rezultacie na niebie może pojawić się określony blask. Jednak w krajach i miastach, z których pochodzą filmy i zdjęcia, nie stwierdzono ostatnio żadnego zagrożenia trzęsieniami ziemi. Dlatego dziś nie wiadomo nic o prawdziwych przyczynach tego zjawiska.

Autorstwo: tallinn
Źródło: InneMedium.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. realista 26.04.2020 14:53

    si-dżi-aj… .. .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.