Tajemnicza masowa śmierć ptaków w Holandii

Opublikowano: 10.11.2018 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2266

Kraje rozwinięte powoli zaczynają wprowadzać standard komunikacji 5G, który pojawił się dopiero niedawno. Niektóre państwa otworzyły dostęp do technologii dla wszystkich, a niektóre tylko testują sieć, na przykład Holandia.

Podczas ostatnich eksperymentów z siecią 5G, które odbyły się w Hadze, gdy tylko uruchomiono stacje bazowe, ptaki, głównie szpaki, nagle zaczęły spadać na ziemię. W sumie na terenie miasta zginęło setki szpaków. Początkowo ludzie myśleli, że ptaki zostały opanowane przez epidemię, ale badania wykazały, że jednak nie były chore.

Przyczyna masowego zgonu ptaków w Hadze nie jest znana. Nieoficjalnie mówi się jednak o możliwym niebezpiecznym wpływie sieci 5G – gdy tylko testy dobiegły końca, sytuacja powróciła do normy, a ptaki przestały spadać na ziemię. Władze twierdzą jednak, że śmierć ptaków nie jest wystarczającym dowodem na szkodliwość sieci 5G.

Autorstwo: tallinn
Na podstawie: Denhaag.nl
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Magic 10.11.2018 18:32

    To chyba najlepszy jak dotąd sposób na masową zagładę. Taka bomba atomowa co nie niszczy budynków i nie skaża terenu. Genialne! I to jeszcze 100% legal.
    Shit!

  2. agama 15.11.2018 10:40

    Admin, umieść tę petycję gdzieś na widoku http://www.5gspaceappeal.org/the-appeal

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.