Tajemnice zielonej Sahary

Opublikowano: 25.04.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 597

Obecnie największa pustynia na Ziemi, praktycznie pozbawiona jest życia, jednak w przeszłości była bezpieczną przystanią dla dawnych cywilizacji. Jakie tajemnice skrywa Sahara? Jak to możliwe, że na przestrzeni tysięcy lat charakter krainy transformował z porośniętej bujną roślinnością na pokrytą tysiącami kilometrów piasku? Odpowiedzieć na te pytania pomogą ślady i pozostałości dawnych cywilizacji, które w przeszłości prężnie rozwijały się na Saharze. Dokonywane odkrycia artefaktów, petroglifów oraz ruin świadczą, że pod piaskami Sahary mogą spoczywać tajemnice znacznie przekraczające ludzkie wyobrażenie.

3

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.