Tajemnice Karnaku

Opublikowano: 17.04.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 506

Kompleks świątynny Karnak należy do jednego z największych na świecie. Datowany jest na ok. 4 000 lat i rozwijał się wg egiptologów przez 1300 lat. Kryje w sobie mnóstwo tajemnic. Znajdują się tam bazaltowe i granitowe posągi i obeliski bardzo precyzyjnie wykonane. Do dzieł sztuki należy również zagadkowe, granitowo-diorytowe wejście idealnie wypolerowane. Praca prymitywnymi narzędziami podobnych efektów nie mogła przynieść. Wygląda na to, że Karnak, to również przykład ingerencji nieznanej cywilizacji technologicznej.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o