Tajemnica sarkofagu Ozyrysa

Opublikowano: 14.09.2018 | Kategorie: Filmy dokumentalne | RSS komentarzy

Tajemnica sarkofagu Ozyrysa

Przeczytano 361 razy!

Starożytny Egipt do dziś skrywa w sobie wiele tajemnic. Zwykle myśląc o płaskowyżu w Gizie wspominamy piramidy oraz Sfinksa, jednak okazuje się, że znajdują się tam także inne niezwykłe konstrukcje. Jedną z nich jest odkryta stosunkowo niedawno niesamowita sieć tuneli oraz komór, w której znajduje się pewien zagadkowy sarkofag. Analiza jego odkrycia przynosi zaskakujące informacje.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU: Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.

pl Polish
X