Tajemnica lotu Tiger Flight 739

Opublikowano: 24.09.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 342

14 marca 1962 roku Flying Tiger Line Flight 739, który był uznanym samolotem Lockheed L-1049 Super Constellation czarterowanym przez wojsko Stanów Zjednoczonych wystartował z bazy sił powietrznych Travis w Kalifornii w dniu 14 marca 1962 roku. Ślad po nim zaginał. Co i gdzie przewoził? Jaki cel miał bliźniaczy lot identycznego samolotu, który mógł przewozić na pokładzie średniej wielkości latający spodek czyli UFO? Dlaczego te dwa samoloty się rozbiły? Dlaczego nie znaleziono żadnych pozostałości po katastrofie? Dlaczego zaginionych nie wpisano na listę poległych w wojnie w Wietnamie? Czyżby żyli, ale w innym wymiarze?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.