Szykują nam wybuchową niespodziankę

Opublikowano: 27.01.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1494

Czy budują fabryki na zlecenie obcych mocarstw?

Autorstwo: Suwerenny PL
Źródło: YouTube.com

13

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. AlbertW41 28.01.2023 03:57

    Polska i tak bedzie zniszczona czy bedzie tam fabryka broni czy tylko dystrybucja. Gdyby Polska sie nie mieszala do tego konfliktu to ta wojna juz dawno by sie skonczyla. Jak widac politykom na tym nie zalezy bo maja kase i bunkry atomowe w razie czego. My nie mamy z tej wony tylko uchodzcow.

  2. Fenix 28.01.2023 09:45

    Sabotować te ich , nie nasze fabryki ! Wy-pierda-lać gamonie z WB ” maski dla krów od bekania”ten król głupoty poraża ,i obraża normalnych ludzi .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.