Szybszy niż prędkość światła

Opublikowano: 31.01.2019 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 3490

Departament Obrony USA finansuje prace nad statkiem kosmicznym, który może poruszać się szybciej niż światło – wynika z odtajnionych dokumentów amerykańskiego resortu. Lista badań naukowych, prowadzonych na zamówienie Pentagonu przypomina fragment powieści science-fiction.

Jak przekazuje gazeta „Komsomolskaja Prawda” wśród tematów, interesujących amerykański resort wojskowy jest „Przekazywanie danych przez fale grawitacyjne”, „Antygrawitacja do zastosowania w branży aerokosmiczej”, „Czerpanie energii z próżni”, a nawet „Silniki napędzane substancjami o ujemnej masie”.

Jak się okazało, amerykańscy specjaliści całkiem poważnie rozpatrują możliwość stworzenia silników z napędem warpowym (warp to fikcyjny napęd nadświetlny ze „Star Treka”), który pozwala statkom kosmicznym poruszać się szybciej niż światło dzięki zakrzywieniu czasoprzestrzenii. Teoretyczna możliwość jego powstania została udowodniona jeszcze ćwierć wieku temu. Obecnie naukowcy NASA prowadzą eksperymenty, podczas których czasoprzestrzeń poddawana jest oddziaływaniu potężnych pól elektrycznych i odnotowują jej zmiany przy pomocy techniki laserowej.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. kuralol 31.01.2019 14:46

  Ha ha zatem to myśl stwarza ”obrazki matrixa” którego fizyczne matryce są kodowane do form przez światło-czas. Dowodem są Lem Clarke Dick Asimov Huxley. Ludzkość nie wyszła ani na 1 milimetr poza ramy nakreślone przez tych wizjonerów. (O ile wizje ślepego ćpuna Huxleja nas wcześniej nie pozabijają; vide Soma.) A teraz doszło już do tego że ~~realna pseudo nauka idzie na łatwiznę tworzą rzeczywistość wprost z filmów SF – obrazki już mają gotowe – wystarczy poskładać atomy w fizycznej matrycy, którą stworzy im światło-czas. Dlatego NWO uwala niewolnikom w pierwszej kolejności szyszynkę, by niewolnicy stracili kontakt z światłem które tworzy. (Oczywiście mówiąc światło mam na myśli jego cały wielowymiarowy zakres 360′ a nie ten 10% widzialny fragment celowo lansowany przez pseudo naukę dla niewolników.)

 2. MasaKalambura 31.01.2019 20:23

  Ja jestem ciekaw technik, jakie stosujesz lub chociaż znasz pozwalających uwolnić wzrok ludzki od barier swiatła widzialnego?

 3. kuralol 31.01.2019 22:03

  Dziadek Carlos trochę chaotycznie i mętnie bo to nie jest wiedza przeznaczona dla każdego, ale jednak dość dobrze opisał technikę nakładania na siebie obrazów widzialnego fragmentu rzeczywistości. Co z tego wynika? Nie wiem, ja tego nie rozumiem tylko tam zaglądam przez tą szczelinę która otwiera się po środku. To jak w matematyce masz dwa okrągłe zbiory o nazwach np 0 i 1 trzeba coś zrobić by te zbiory poruszyć do miejsca w którym zaczną się nakładać na siebie. W ten sposób powstaje niewielki obszar styku, który nie jest już 0 ani 1 – to wtedy pojawia się coś nowego i nieznanego.

 4. MasaKalambura 31.01.2019 22:42

  Ok technika wprowadzania widzenia ze śnienia na jawę. Widzenie bardzo szybko przelatujących bytow świetlistych widzenie cieni, iskry, obserwacja pogranicza wzroku i omiatanie wzrokiem. Tez to testuje. Dają efekty. Jednak utrzymanie wizji na dłużej jest raczej problematyczne.

 5. radical3dom 01.02.2019 12:58

  Ok 10 lat temu widzialem na Youtubie filmik o niemieckim naukowcu który twierdził że stworzył sposób przesyłania danych za pomocą fal grawitacyjnych, filmiku nie moge znaleźć.

 6. vievioor 01.02.2019 20:16

  był taki, nawet opatentował ten swój komuniktor ( nie potrzebował stacji przekaźnikowych) , ale spotkał sie z seryjnym samobujcą

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.