Szwedzkie przedszkola zakazują określeń „on” i „ona”

Opublikowano: 17.09.2018 | Kategorie: Edukacja, Seks, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 9

Informator pracujący w państwowym przedszkolu w Szwecji ujawnił, że urzędnicy państwowi nakazują, aby nigdy nie odnosić się do dzieci jako “on” lub “ona”, aby zachęcić chłopców do noszenia sukienek, i aby rozpocząć rozmowy z dziećmi w wieku dwóch lat na temat “chłopców” zakochujących się w chłopcach i dziewczynkach zakochujących się w dziewczynach.”

W rozmowie z “Världen idag”, “Anna”, która od dwóch lat pracuje w przedszkolu, powiedziała, że ​​szybko została poinformowana, że ​​mówienie dzieciom, że wyglądają “ładnie” w tym co noszą jest zakazane, a przedszkolakom nie powinno się przypisywać płci.

Kiedy Anna czytała książki dzieciom, zauważyła, że ​​wszystkie słowa “on” lub “ona” zostały zaklejone taśmą a w to miejsce dopisano neutralny pod względem płci zaimek “ono”.

Później odkryła, że ​​popularne książki “Emil i Pippi” zostały wyrzucone, ponieważ nie zawierały żadnych neutralnych płciowo postaci, a półki “wypełniły się książkami dla dzieci z tematami takimi jak transseksualność i homoseksualizm”.

Anna zapewniała również, że dzieci 2-letnie uczestniczyły w rozmowach grupowych, w których nauczyciele mówili im, że “dziewczyna może zakochać się w dziewczynie a chłopiec w chłopcu”. Potem dzieci były pytane: “W kim jesteś zakochany?” Jeden zdezorientowany mały chłopiec odpowiedział: “W moim Lego”. Również lalki, samochody oraz pociągi zostały zakazane w przedszkolu, ponieważ są normatywne pod względem płci.

Chłopiec ubrany w strój strażaka został poinformowany przez nauczyciela, aby go zdjął i założył sukienkę, mimo że tego nie chciał. “Nie chcę sukienki, chcę to” – powiedział chłopiec, na co nauczyciel odpowiedział: “Ale wiesz, że będziesz miał sukienkę?”

Anna zdradza, że ​​niektórzy rodzice nawet popierają tą indoktrynację. Kiedy matka przyszła odebrać syna, Anna powiedziała do chłopca: “Twoja mama jest tutaj”, na co matka odpowiedziała: “Nie jestem ich matką, jestem rodzicem.”

Urzędnicy powiedzieli też Annie, by nie mówiła “mama” i “tata”, ponieważ “dziecko może mieć dwóch opiekunów tej samej płci”.

Anna mówi, że 3-letnia dziewczynka, która kiedyś powiedziała: “Jestem dziś chłopcem!”, zapytała ją później: “Czy jestem chłopcem czy dziewczynką?”, na co Anna stanowczo odpowiedziała: “Jesteś dziewczynką”.

“Nie mogę przestrzegać tych zasad. Po prostu nie mogę. Są przeciwko wszystkiemu, co znam” – podsumowała Anna.

Gazeta nie podała nazwy opisanego przedszkola, ponieważ nie chciano ujawnić źródła informacji.

Od 1998 r. Wytyczne szwedzkiego rządu dotyczące nauczania “zakazują egzekwowania stereotypów związanych z płcią”, a finansowane przez rząd neutralne pod względem płci przedszkola z nauczycielami mającymi świadomość problematyki płci umożliwiły rodzinom wychowywanie dzieci bez określonej tożsamości płciowej wynika z raportu VICE (patrz film niżej).

W ostatnich wyborach populistyczni Szwedzcy Demokraci zwiększyli swoją obecność w parlamencie, ale biorąc pod uwagę takie historie, oprócz szalejącego problemu z przestępczością, gwałtem i masową imigracją, można się zastanawiać czy nie jest już za późno.

Autorstwo: Paul Joseph Watson
Zdjęcie: EME (CC0)
Na podstawie: Varldenidag.se
Źródło oryginalne: PrisonPlanet.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Kaczor3333
Użytkownik
Kaczor3333

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhahahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahhahahahahahahahahhahahhahahahahahahhaahahahahahahahahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Collega
Użytkownik

Czy im odbiło do reszty?
Pytam się!

arthur
Użytkownik
arthur

Odpowiadam- Tak!
I to jakiś czas temu:)

Murphy
Użytkownik
Murphy

Karma za potop się wróciła.