Szwedzki dziennikarz sterylizuje się dla klimatu

Opublikowano: 29.04.2019 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1205

Były dziennikarz szwedzkiej telewizji publicznej zapowiedział, że podda się zabiegowi sterylizacji w celu wniesienia swojego udziału do walki ze zmianami klimatycznymi. Według Gurgîna Bakircioglu ”dzieci są urocze, ale nie są przyjazne dla środowiska”, dlatego „ludzka reprodukcja” jest z tego powodu jak najbardziej niekorzystna.

Publiczny nadawca radiowy i telewizyjny prowadzi debatę na temat zmian klimatycznych oraz ich wpływu na środowisko. Były dziennikarz szwedzkich mediów państwowych wyrażając swoją opinię na ten temat zapowiedział, że sam podda się sterylizacji właśnie w imię ochrony klimatu przed szkodliwym wpływem człowieka na zachodzące w nim ostatnio zmiany.

Bakircioglu twierdzi, że dzieci są więc co prawda urocze, lecz „nie są przyjazne dla środowiska”. Z perspektywy przyszłości całej planety i oczywiście samego klimatu „ludzka reprodukcja” jest więc w jego opinii „nieszczęśliwa”. Dziennikarz wzywa więc do rezygnacji z rozmnażania się, a także do przedefiniowania pojęcia rodziny nuklearnej, co powinno odbywać się głównie poprzez adopcje z domów dziecka.

Dodatkowo według niego istniejące ludzkie życie ma dużo większą wartość niż te nienarodzone, zaś problemy demograficzne Europy można rozwiązać poprzez otwarcie granic dla imigrantów z innych kontynentów.

Na podstawie: Friatider.se
Źródło: Autonom.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. cacor 29.04.2019 14:40

  Hmm… A czy ten Pan też kiedyś nie był dzieckiem?

 2. Cosmo 29.04.2019 20:27

  A niech palnie sobie w łeb w imię klimatu. Dlaczego dzieci miały by być gorsze od dorosłych? Cóż z tego że nie narodzone. Typ ma około 40 lat, więc jeszcze około 30 będzie szkodzić klimatowi. Niech zrobi sobie streama z własnego samobójstwa a wpływy z reklam niech zostaną przeznaczone na walkę ze zmianami klimatu, wszak już ocieplenia nie ma.

 3. ven0m 30.04.2019 09:26

  Szwecja to był kiedyś taki piękny kraj. A teraz dzieje się tam to co było opisane u Orwela “Rok 1941” i Bensona “Pan Świata”. Testują apokalipsę.

  @cacor: ten “dziennikarz” dzieckiem zapewne był, ale patrząc po wyglądzie i nazwisku – tureckim. Tak więc to co mówi idealnie wpasowywuje się w to co dzieje się aktualnie w szfecji.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.