Szwajcarska demokracja półbezpośrednia

Opublikowano: 29.08.2015 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Szwajcarska demokracja półbezpośrednia

Liczba wyświetleń: 160

Szwajcarska demokracja zwana powszechnie bezpośrednią, jest tak naprawdę jest demokracją półbezpośrednią. W Szwajcarii obywatele podejmują tylko część zasadniczych decyzji pozostawiając pozostałe, drobne zmiany przedstawicielom. Dzięki temu udaje się zarówno wykorzystać pracę polityków jak i zachować pełną kontrolę nad decyzjami.

Film z polskimi napisami – jeśli ci się nie wyświetlają, włącz je klikając na odpowiednią ikonkę.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o