Szwajcaria nie zatwierdziła preparatu Astra Zeneca

Opublikowano: 04.02.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1695

Podczas gdy rządowi propagandyści z PiS zapewniają, że preparat firmy Astra Zeneca, zwany marketingowo „szczepionką mRNA”, którym mają być już wkrótce testowani nauczyciele, jest skuteczny w zwalczaniu Sars-Cov-2 i w pełni bezpieczny, Szwajcaria podejmuje decyzję o niezatwierdzeniu tego preparatu do eksperymentu medycznego prowadzonego na terenie swojego kraju.

https://www.youtube.com/watch?v=iJp5cXMBHmE

Jak podaje serwis internetowy Radia Zet „Szwajcaria oczekuje większej ilości informacji na temat szczepionki Astra Zeneca. Krajowy regulator medyczny powołał się na brak danych, które pozwoliłyby na wyciągnięcie ostatecznych wniosków na temat skuteczności szczepionki przeciw COVID-19”.

Chodzi między innym o wątpliwości związane z bezpieczeństwem tego preparatu. Szwajcarscy biurokraci uważają, że zbyt mało o nim wiadomo, dlatego nie należy go w tym momencie stosować.

Opinia szwajcarskich urzędników koresponduje z wciąż pojawiającymi się w obiegu informacyjnym doniesieniami o „odkrywaniu” nowych cech preparatu Astra Zeneca, co tylko dowodzi, iż preparat tej firmy, już podawany ludziom, jest dopiero w fazie testów. Ciekawe czy premier Morawiecki, minister Niedzielski, aparatczyk Dworczyk i ekspert Horban odniosą się do informacji napływających ze Szwajcarii. Póki co zachwalają ten preparat, zapewniając, że jest on w pełni bezpieczny i skuteczny.

Autorstwo: K
Źródło: ProKapitalizm.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.