Szwajcaria jest przygotowana na upadek cywilizacji

Opublikowano: 15.12.2017 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 536

Szwajcaria to niewielkie górzyste państwo zbliżone wielkością do województwa mazowieckiego. Znajduje się w samym centrum Europy i oficjalnie nie posiada nawet stolicy – funkcję tę sprawuje właściwie miasto Berno, gdzie znajduje się siedziba rządu. Szwajcaria posiada doskonałe usytuowanie i jest bardzo dobrze przygotowana na wszelkie zagrożenia, łącznie z ewentualnym upadkiem cywilizacji zachodniej.

Kraj położony pośród gór jest niczym twierdza, której nie da się zdobyć. Tamtejsze siły zbrojne liczą około 120 tysięcy żołnierzy, którzy w większości przechowują broń w swoich mieszkaniach. Szwajcaria posiada jedno z najbardziej uzbrojonych społeczeństw na świecie. W przypadku agresji zbrojnej, przeciwnik musiałby stawić czoła nie tylko armii, lecz także dobrze wyposażonej ludności. Ciekawostką jest, że choć Szwajcaria nie ma dostępu do morza to posiada własną marynarkę wojenną – kilka okrętów stacjonuje na jeziorze Bodeńskim.

Państwo górzyste posiada wielkie zasoby czystej wody pitnej i każdy mieszkaniec ma do niej bardzo łatwy dostęp. Szwajcaria posiada setki tysięcy bunkrów, które mogą pomieścić miliony ludzi. Całe społeczeństwo może się ukryć i pozostanie jeszcze sporo miejsca. Wiele schronów powstało w Alpach. Znajdują się tam również np. ukryte elektrownie wodne, które w razie wybuchu wojny i masowych bombardowań wciąż będą mogły produkować energię elektryczną.

Szwajcaria to przykład państwa zdecentralizowanego, które będzie mogło normalnie funkcjonować nawet gdy upadnie rząd. Dlatego Szwajcarzy nie muszą obawiać się wojny i destabilizacji, ponieważ są doskonale przygotowani na taki scenariusz. Nawet gdyby zachodnia cywilizacja chyliła się ku upadkowi, Szwajcaria przyjdzie na ratunek – zbudowane w Alpach bunkry zawierają wszystko co jest niezbędne dla przetrwania, w tym również ukryte biblioteki. Tam znajduje się cała wiedza, a nawet szczegółowe instrukcje, które opisują jak stworzyć urządzenia odczytujące wszystkie znane nam formaty przechowywania danych, począwszy od płyt CD po dyskietki.

Podsumowując, Szwajcaria to doskonały przykład państwa, które jest bezpieczne i przygotowane na różne zagrożenia. W przeciwieństwie do innych krajów europejskich, Szwajcaria to silny kraj, który potrafi o siebie zadbać, choć nie przynależy ani do Unii Europejskiej, ani do NATO. Pewnym wyjątkiem może tu być kwestia islamizacji – problem ten dotyczy Szwajcarii w większym stopniu, niż Polski.

Autorstwo: John Moll
Na podstawie: MarginalRevolution.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Szwęda 15.12.2017 19:55

    Właścicielami wielu tych bunkrów są ci, którzy kierują globalną depopulacją i ci, którzy stworzą albo już stworzyli rząd światowy.

  2. xc1256 16.12.2017 08:33

    Pobożne życzenia szwajcarów…. zapomnieli tylko, że jest coś takiego jak ruch skorupy ziemskiej i może się wydawać, że góry dadzą im osłonę a rzeczywistości okażą się ich grobowcami. Szwajcaria się “zapadnie” taki los czeka chciwych.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.