„Szturm na Strefę 51” zamienił się w kosmiczną imprezę

Opublikowano: 23.09.2019 | Kategorie: Paranauka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3

Ponad 2 tysiące osób przybyło w piątek do bazy amerykańskich sił powietrznych Homey Airport w Nevadzie, lepiej znanej jako „Strefa 51” (Area 51) – informuje Associated Press.

Uczestnicy wzięli udział w tzw. szturmie na „Strefę 51” i związanym z tym festiwalem. Associated Press podkreśla, że żaden z uczestników nie podjął prawdziwych prób przeniknięcia na terytorium bazy wojskowej. Według agencji, większość ludzi zebrała się w małych miejscowościach Heiko i Rachel znajdujących się w pobliżu “Strefy 51”, aby wziąć udział w odbywających się tam wydarzeniach rozrywkowych.

„Wszyscy rozumiemy, że nie możemy przekroczyć bramy” – cytuje jednego z uczestników „szturmu” Associated Press. „Ale jeśli wszyscy dzisiaj się spotkamy, posłuchamy muzyki i napijemy się piwa, to już będzie sukces”. „Panuje tutaj poczucie wspólnoty, wszyscy ją odczuwają” – powiedział inny gość.

Akcja miała też wielu sceptyków, pojawiło się mnóstwo krytycznych i szydzących komentarzy oraz memów.

„Strefa 51” to potoczna nazwa tajnego obiektu Sił Powietrznych USA w Nevadzie, na którym, według jednej wersji, od 1955 roku są rozwijane i testowane eksperymentalne technologie lotnicze. Ze względu na zwiększone środki bezpieczeństwa w bazie istnieje wiele teorii spiskowych głoszących, że to tam ukrywa się dowody na istnienie kosmitów.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 1,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Krokodylowy
Użytkownik
Krokodylowy

Ja już dawno słyszałem, że strefa 51 to dziś takie honeypot dla przyciągania uwagi, a prawdziwe projekty i eksperymenty już dawno wyprowadziły do dyskretniejszych obiektów w rejonach górskich. Co najwyżej siły powietrzne mogą tam siedzieć i bawić się różnymi zabawkami z serii X, bo jednak pas startowy mają tam zacny.