Tuszują „poszczepienne” zgony dzieci

Opublikowano: 05.08.2022 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 3448

Wywiad Marii Zeee z Johnem O’Looneyem z dn. 13 lipca 2022 r. John O’Looney jest przedsiębiorcą pogrzebowym z Wielkiej Brytanii, prowadzi zakład pogrzebowy Milton Keynes Family Funeral Services. Od samego początku „pandemii” bił na alarm i dzielił się swymi niepokojącymi doświadczeniami sięgającymi jeszcze listopada 2019 r., kiedy to podczas rozmowy z pracownikiem jednego ze szpitali dowiedział się, że w szpitalach budowane są dodatkowe kostnice w ramach przygotowań do „czegoś naprawdę dużego”. W niniejszym programie John omawia temat włóknistych, elastycznych skrzepopodobnych struktur znajdowanych przez balsamistów z całego świata w ciałach osób zmarłych po „szczepionce” na COVID-19. Ujawnia też szokujące informacje dotyczące ukrywania przez szpitale masowych zgonów niemowląt.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. AlbertW41 05.08.2022 17:47

    Kiedy wszystko wraca do “normy” ciekawe jak sie czuja ci co sie zaszczepili patrzac na niezaszczepionych. Czy maja zal do siebie ze pozwolili sobie wstryzknac nie wiadomo co za co nie bierze nikt odpowiedzialnosci? Jak juz sie zaszczepisz to juz nie mozna sie odszczepic!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.