Nie ratują najstarszych pacjentów

Opublikowano: 27.03.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 562

Renata Acosta (Polka mieszkająca w Hiszpanii) mówi o dramatycznej sytuacji na Teneryfie: „Jeszcze kilka dni temu mogliśmy powiedzieć, że sytuacja jest tragiczna, teraz już brakuje słów. Podobnie jest w całej w Hiszpanii. W Madrycie nie ma już zdrowego lekarza”. Rozmówczyni Łukasza Jankowskiego zwraca uwagę, że na podobnym etapie rozwoju epidemii we Włoszech było dwa o połowę mniej ofiar. Służba zdrowia zmaga się z dotkliwym deficytem środków ochronnych: „W Hiszpanii wszyscy jesteśmy przerażeni”. Renata Acosta podkreśla, że hiszpańska służba zdrowia od dawna jest w bardzo złym stanie. Wytyka rządowi zachęty do uczestnictwa w demonstracji feministycznej 8 marca i wiele innych zaniedbań. Działania władzy nadal są skrajnie nieudolne. Pedro Sanchez uspokaja obywateli, zapowiadając że krzywa zachorowań wkrótce się spłaszczy. Nic takiego do tej pory nie nastąpiło. Szpitale nie ratują najstarszych chorych: „Obywatelom pozostaje rozłożyć ręce i czekać, nic więcej nie są w stanie zrobić”.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o