Dla kogo zrobiono szopkę w Watykanie?

Opublikowano: 18.12.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1090

Czy szopka w Watykanie to zwykła sztuka, czy też płynące do ludzi specjalnie skonstruowane przesłanie? Dlaczego wierni uważają, że nie powinno się do tradycji nic dodawać? Co symbolizują nowe postacie istoty stojącej za astronautą, który oferuje nowemu światu dziwną sferę? Co ona symbolizuje? Zamknięcie? Stając zupełnie z boku, bez obrazy „Tajemity” starają się w swój własny sposób skomentować to zjawisko, daleko od przyjętej w sieci przesady.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.