Szokujące zjawiska w trójkącie Falkirk

Opublikowano: 13.11.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 471

Jak twierdzi świadek, wyglądało to na nieudaną próbę teleportacji. Gadoidalne stworzenie wyszło ze światła i nagle zniknęło. Strażacy widzieli światła, które obniżyły się na wysokość ich głów. Wyglądały jakby im się przyglądały. Świadkowie mówili, że światła skanowały rafinerię ropy. Starsza pani zaklinała się, że widziała na niebie czarny trójkąt, który przeleciał nad dachem jej domu. Przypadek Walkera, który został „wzięty” przez UFO, jako jedyny w Szkocji został potwierdzony przez policję, która przeprowadziła w tym temacie bardzo szczegółowe śledztwo. Co dzieje się w trójkącie Falkirk w Szkocji? Czego tam szuka UFO?

Źródło: YouTube.com

2

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.