Szokująca prawda o pandemii i preparatach na COVID-19

Opublikowano: 06.02.2021 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 35602

Dr Simone Gold na temat preparatów modyfikowanych genetycznie oraz epidemii.


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Bryłka 28.04.2021 19:05

    Fajnie gdyby linki np. wolnemedia.net/nazwa publikacji miała numery, liczby zamiast pełnej nazwy. Bo boty uwielbiają wpisy: covid, pandemia, prawda. Czyli podajemy własne publikacje na tacy. Ale to informacja dla adminów strony.

  2. Admin WM 28.04.2021 20:13

    Pod względem pozycjonowania lepiej jest, jak nie mają numerów, tylko słowa.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.