Szokująca loteria linii lotniczej dla zaszczepionych

Opublikowano: 03.06.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1783

Kolejne linie lotnicze przygotowały specjalną ofertę dla zaszczepionych. Tym razem jeden z gigantów oferuje rok darmowych lotów nawet dla całej rodziny. Branża lotnicza stara się przekonać większą liczbę ludzi do szczepień.

Linie lotnicze na różne sposoby starają się zachęcić potencjalnych pasażerów do szczepień, ponieważ na chwilę obecną szczepienia stanowią ułatwienie w podróżowaniu. Jeden z dużych przewoźników ogłosił nawet loterię, w której do wygrania jest rok darmowych lotów dla całej rodziny.

Australijskie linie lotnicze Qantas ogłosiły nietypową promocję w formie loterii. W loterii mogą wziąć udział jedynie osoby zaszczepione przeciw COVID-19. Jak donosi fly4free, w losowaniu przewidziano kilka rodzajów nagród: zniżki na loty, mile lotnicze, a także 10 voucherów na rok darmowych lotów dla rodziny liczącej maksymalnie cztery osoby. Promocja obejmuje wszystkie połączenia obsługiwane Qantas oraz Jetstar.

Więcej szczegółów ma zostać jeszcze ogłoszonych, a linia lotnicza nie wyklucza, że uda jej się nawiązać współpracę z siecią hoteli Accor – tak by pokryć nawet koszty zakwaterowania dla zwycięzców loterii.

Według informacji Agencji Reuters, ogłaszając swoją szokującą ofertę, linie Qatnas chcą wesprzeć australijskie władze w przekonywaniu ludzi do szczepienia się przeciw COVID-19. W ostatnim czasie nie tylko Qantas otwarcie popiera szybkie powszechne szczepienia i oferuje specjalne promocje dla zaszczepionych. Specjalną ofertę dla zaszczepionych zaproponowały między innymi linie Qatar Airways czy AirAsia. Nawet Ryanair kilka miesięcy temu zasłyną ze swojej kontrowersyjnej kampanii na rzecz szczepień „zaszczep się i leć”.

Autorstwo: Jakub Mróz
Źródło: PolishExpress.co.uk


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Irfy 04.06.2021 11:12

    Ehh… Mogliby wymyślić jakąś lepszą szczepionkę. Na przykład na HIV. Wtedy można by ogłosić takie promocje, że klienci waliliby po szprycę drzwiami i oknami. Na przykład pewne agencje, zwane dla niepoznaki “towarzyskimi” mogłyby wywiesić szyld “Zaszczepionym, po okazaniu “paszportu HIV-ovego dajemy za darmo”. Zainteresowanie “szczepieniem” byłoby piorunujące 😛

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.