Szok. Siedziba PiS obstawiona policją z każdej strony

Opublikowano: 11.01.2022 | Kategorie: Gospodarka, Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1694

Wczoraj w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie doszło do incydentu z udziałem lidera Agrounii Michała Kołodziejczaka i policji.

 

Lider zrzeszającej rolników i sadowników Agrounii Michał Kołodziejczak pojawił się wczoraj w warszawskiej siedzibie Prawa i Sprawiedliwości, aby przekazać prezesowi Kaczyńskiemu pismo ws. sytuacji w polskim rolnictwie.

„Panowie, piszę do was pierwszy list. Udajecie, że jest fajnie, a problemy są przejściowe, ale czas spojrzeć prawdzie w oczy. Oszukujecie – nas młodych. Chcecie nas omamić i zyskać czas. Myślicie, że nie wiemy, w co gracie. Bawicie się nieczysto! Pytacie nas o rozwiązania, dostajecie je na tacy, a następnie nie wprowadzacie ich w życie. To wy rządzicie, macie narzędzia, bierzecie tylko za to pieniądze, a nie bierzecie odpowiedzialności. Kolejny raz wywieszacie białą flagę w imieniu naszej Polski. NIE ma na to zgody AGROunii” – pisze w liście Agrounia, którego fragment opublikowano na Facebooku organizacji.

Jak relacjonował za pośrednictwem mediów społecznościowych Michał Kołodziejczak, próba przekazania prezesowi PiS pisma zakończyła się interwencją policji.

Szok. Siedziba PIS obstawiona policją z każdej strony. Zwykle złożenie pisma do prezesa skończyło się tym, ze policja spisuje za „mocne pociągnięcie klamki” i będzie teraz sprawdzać czy drzwi prezesa nie zostały zniszczone przez TE kobiety – napisał Kołodziejczak na Twitterze, publikując nagranie z incydentu.

Jak relacjonuje „Onet”, gdy lider Agrounii wszedł do siedziby PiS aby złożyć pismo, pracownik biura zagrodził w drzwiach drogę osobie nagrywającej, doszło do szamotaniny, interweniowała obecna na miejscu policja. Po opuszczeniu siedziby partii Kołodziejczak i towarzyszące jemu osoby zostały poproszone o okazanie dokumentów i poinformowane, że nie zastosowały się do próśb pracowników biura, aby wchodzić do niego pojedynczo.

„Pan policjant poinformował mnie, że być może uszkodziłam drzwi” – poinformowała kobieta, która towarzyszyła Kołodziejczakowi i nagrywała całą sytuację.

Wideo: Twitter.com
Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.