Szkolą pracowników urzędu podatkowego w strzelaniu z broni

Opublikowano: 13.08.2022 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1139

Agenci szkoleni są w obsłudze broni krótkiej, strzelby i broni długiej. Otrzymują jeden pistolet na swoją karierę.

Internal Revenue Service (IRS) to agencja rządowa USA zajmująca się ściąganiem podatków. Urząd ten podlega Departamentowi Skarbu Państwa. Ostatnio wprowadzono nowe zmiany, jeśli chodzi o umiejętności pracowników. Na liście głównych obowiązków zatrudnionych znalazł się punkt: „Noś broń palną i bądź gotów użyć siły ze skutkiem śmiertelnym, jeśli to konieczne”. Ponadto wymagania obejmują pracę co najmniej „50 godzin tygodniowo, co może obejmować godziny nieregularne, oraz dyżur 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w tym święta i weekendy”.

W raporcie na rok 2021 można przeczytać o specjalnych szkoleniach. Na załączonych zdjęciach widzimy trening pracowników urzędu podatkowego z wykorzystaniem karabinów oraz strzelających do celów przedstawiających sylwetkę człowieka.

Agenci szkoleni są w obsłudze broni krótkiej, strzelby i broni długiej. Według Generalnego Inspektora Administracji Skarbowej agenci otrzymują jeden pistolet na swoją karierę.

Wspierana przez Demokratów ustawa o wydatkach, tak zwana “Ustawa o redukcji inflacji”, została w niedzielę uchwalona przez Senat, a decydujący głos oddała wiceprezydent Kamala Harris. Ustawa przeznacza 79,6 miliarda dolarów na IRS w ciągu najbliższych dziesięciu lat – na “ulepszenie” agencji, w tym finansowanie usług podatników, egzekwowanie, wsparcie operacyjne i modernizację systemów biznesowych.

Autorstwo: Michał Waligóra
Zdjęcia: IRS
Na podstawie: „National Review”, „Natural News”
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. replikant3d 13.08.2022 14:07

  czyli ,,podatniku,, będziesz celem…

 2. woma123 14.08.2022 00:16

  HI

  “Cel” jest niezmienny, zmieniają się jedynie metody.

  DuDuS

  PS. Jakiś czas temu siedząc ujścia Uszwicy do Wisły nagle zauważyłem ludzi podchodzących do mnie od tyłu. Co się okazało? To Straż Rybacka wyposażona w … broń palną! Wyobraźcie sobie. Straż Rybacka. Niebawem Lekarz Rodzinny pukając do moich drzwi będzie się trzymał ręką za kaburę z pistoletem !!! Oto nasza przyszłość. Bezbronne społeczeństwo w konfrontacji z uzbrojoną po zęby władzą! Czy tego właśnie chcemy? czemu tak bardzo się boją upowszechnienia broni w społeczeństwie? Czemu?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.