Szczepionki tylko nieznacznie zmniejszają transmisję

Opublikowano: 11.11.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2401

Bill Gates, promotor szczepionek, wcielający się w opiekuna ludzkości i anioła pochylonego nad zdrowiem człowieka, a zarazem zwolennik depopulacji i aborcji, w najnowszym publicznym wywiadzie przyznał, że obecne tzw. szczepionki przeciwko Covid-19, tylko nieznacznie zmniejszają transmisję wirusa SARS-CoV-2.

W półgodzinnym wywiadzie z brytyjskim politykiem Jeremy Huntem, szefem brytyjskiej komisji ds. zdrowia, na początku Bill Gates omawiał przebieg i dyskusje prowadzone podczas Szczytu Klimatycznego COP26 w Glasgow. W swoim typowym słowotoku, Gates stwierdził, że celem jest oczywiście „zmniejszenie emisji” i że musimy na ten cel „zorganizować dużo pieniędzy” poprzez „wymyślenie czegoś, aby nawet w najbogatszych krajach, koszty były przerzucone na obywateli” aby dojść do „uzgodnionego celu”.

W dalszej części wywiadu, Gates powiedział, że na początku kryzysu (chodzi o tzw. pandemię z tzw. Covid-19) „nie mieliśmy szczepionek blokujących transmisję”, lecz teraz „mamy szczepionki, które pomogą ci zachować zdrowie, ale one tylko nieznacznie zmniejszają transmisje. Potrzebujemy nowego, nowego sposobu wykonywania szczepionek”. „Mam nadzieję, że jeśli napiszę za pięć lat książkę, to [stwierdzę w niej], że jesteśmy gotowi na kolejną pandemię, ale będzie to kosztowało dziesiątki miliardów na rozwój i opracowanie [szczepionek] (…) co najmniej miliard rocznie dla WHO na Centrum Nadzoru… Mogą wystąpić naturalne pandemie albo bioterroryzm, które mogą być o wiele, wiele gorsze niż to co doświadczamy dzisiaj” – snuł swoje wizje człowiek, który w profetyczny sposób „przewidział” tzw. pandemię zaistniałą w 2019 roku.

W wywiadzie padło również pytanie o „teorie konspiracji” i sposoby przeciwdziałania im. Gates przyznał, że jest to wielki problem, lecz dał do zrozumienia, że „nie można mieć pretensji tylko do sektora prywatnego”. Oznacza to, że dotychczasowe praktyki z cenzurowaniem prawdziwych informacji, zamykanie ust naukowcom przekazującym prawdziwie naukowe dane, zlikwidowanie wszelkiej publicznej dyskusji, jest niewystarczające. Gates uważa, że: „W pewnym momencie rządy będą musiały zdecydować, czy jakieś szalone teorie konspiracji będą musiałby być podwójnie sprawdzone, czy może powinno się spowolnić ich przekaz, albo powinny być zrównoważone odmiennym spojrzeniem”.

Po wyszczepieniu połowy ludzkości (według danych z 8 listopada 2021 r, na całym świecie „w pełni zaszczepionych” jest 40,4% ludzkości, a 51,6% otrzymało co najmniej 1 dawkę), po zarobieniu setek miliardów dolarów, twórcy tzw. pandemii przyznają, że produkty genetyczne mRNA aplikowane ludziom i reklamowane jako „bezpieczne i skuteczne”, nie są jednak skuteczne. O niebezpieczeństwie tych preparatów wszelka dyskusja jest zabroniona, ale temat „skuteczności” jest przywoływany. Przyznają to bowiem z jednym jedynym celem: aby wprowadzić nowy model stałego, cyklicznego i obowiązkowego podawania coraz to nowych produktów farmaceutyczno-genetycznych każdemu (jeszcze) żyjącemu na tej planecie.

Tymczasem dyrektor firmy Bayer mówi wprost, że zastrzyki mRNA to „terapia genowa” sprzedawana jako „szczepionki” w celu zdobycia zaufania publicznego. „Dwa lata temu „prawdopodobnie mielibyśmy 95-procentowy wskaźnik odmowy”, ale pandemia i marketing zastrzyków jako „szczepionek” sprawiły, że stały się one popularne wśród opinii publicznej” – powiedział Stefan Oelrich, prezes działu farmaceutycznego koncernu Bayer.

Oerlich, podczas globalnej konferencji na temat zdrowia powiedział zgromadzonym międzynarodowym tzw. ekspertom, że „szczepionki przeciwko Covid-19” powstałe z wykorzystaniem technologii mRNA, są rzeczywiście ’terapią komórkową i genową’, marketingowo opakowaną jako szczepionki, gdyż w przeciwnym razie byłyby odrzucone przez społeczeństwa. „My, jako firma – Bayer – naprawdę robimy ten krok [w celu napędzania innowacji] w terapiach komórkowych i genowych […] ostatecznie szczepionki mRNA są przykładem dla tej terapii komórkowej i genowej. Zawsze lubię mówić: gdybyśmy dwa lata temu przeprowadzili ankietę publiczną [zadając pytanie:] „czy zechciałbyś zastosować terapię genową lub komórkową i wstrzyknąć ją sobie do swojego organizmu?”, prawdopodobnie mielibyśmy 95% wskaźnik odmów” – stwierdził otwarcie Oelrich.

Stefan Oelrich, przemawiając na tegorocznym Światowym Szczycie Zdrowia, który odbył się w Berlinie w dniach 24-26 października i gościł 6000 osób ze 120 krajów, głównie międzynarodowych tzw. ekspertów ze środowisk akademickich, politycznych i z sektora prywatnego, powiedział również, że oprócz terapii genowej i biologicznej „rewolucji” firma Bayer, wraz z innymi znanymi instytucjami i postaciami, uczestniczy w promowaniu antykoncepcji w krajach rozwijających się.

Na podstawie: LifeSiteNews.com, YouTube.com
Źródło: Bibula.com [1] [2]
Kompilacja 2 wiadomości: WolneMedia.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.