Szczepionki na COVID mogą zmienić ludzkie DNA

Opublikowano: 01.11.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 4610

Według gazety „Tagesschau” niemiecki rząd federalny planuje wydać na to do 750 mln euro. W kluczowym dokumencie rządu jest to jednoznacznie wyrażone w następujący sposób: „Pandemia koronawirusa zakończy się, gdy szczepionka stanie się dostępna dla ludności”. Ta swoista definicja końca pandemii koronawirusa rodzi pytanie: czy to możliwe, że lobbysta szczepień Bill Gates ma większy wpływ na rząd, niż jest to oficjalnie uznane?

Według wywiadu w telewizji ARD z 12 kwietnia 2020 roku, Bill Gates chce zaszczepić przeciwko koronawirusowi całą ludność świata, liczącą ponad 7 miliardów ludzi. Jednak nawet Gates musiał przyznać w wywiadzie, że spodziewa się 700 tysięcy przypadków negatywnych skutków szczepionki na koronawirusa. Ponieważ wiele nieodwracalnych powikłań z powodu szczepień, takich jak narkolepsja, które powinny były być uznane po „kampanii szczepień przeciwko świńskiej grypie”, to rokowanie powyższe jest najprawdopodobniej znacznie zaniżone.

Dziś wysyłamy pilne ostrzeżenie alarmowe o jeszcze większym niebezpieczeństwie, jakie stwarzają nowe szczepionki na koronawirusa, ponieważ szczepionki te bezpośrednio ingerują w ludzkie DNA. Te szczepionki RNA mogą wyrządzić znacznie więcej szkód niż wspomniane 700 000 powikłań po szczepionkach, które szacuje Gates.

Tę obawę podziela wielu ekspertów. Oto tylko dwa przykłady…

Dr med. Wolfgang Wodarg – pulmonolog, od długiego czasu naczelnik wydziału zdrowia, członek SPD w Bundestagu w latach 1994-2009, wieloletni przewodniczący komisji zdrowia niemieckiego Bundestagu, inicjator powołania komisji do badania świńskiej grypy. Jako lekarz i polityk ds. zdrowia mówi: „Ta szczepionka genetycznie zmienia człowieka, któremu dokonano szczepienia. Niepokoją nas genetycznie zmodyfikowane rośliny i zwierzęta. Teraz my sami będziemy genetycznie zmodyfikowani przez takie szczepienia […]. Obecnie miliardy ludzi powinny być poddani szczepieniom. To jest całkowicie nieodpowiedzialne. Mogę tylko polecić ludziom: nie pozwalajcie na szczepienia dzieci, nie szczepcie ich takimi nieodpowiedzialnymi preparatami, stworzonymi w tak krótkim czasie. To jest tylko pogoń za zyskiem”.

Profesor Stefan Hockerz – niemiecki naukowiec, dyrektor Instytutu Farmakologii Doświadczalnej i Klinicznej oraz Toksykologii Szpitala Uniwersyteckiego w Eppendorf w latach 2003-2004, który od 2004 roku prowadzi prywatną praktykę, opisuje nową szczepionkę RNA w następujący sposób: jest to „wolny materiał genetyczny […], który jest wprowadzany bezpośrednio do naszych komórek, a następnie odczytywany jest przez nasze komórki”. To wyraźnie oznacza ludzką genetyczną modyfikację. […] W szczególności, nie wiemy, czy ten materiał genetyczny zawarty jest w komórkach rozrodczych, tj. w komórkach jajowych kobiety czy nasieniu mężczyzny, a więc czy jest on przekazywany dziedzicznie”.

Jest oczywiste, że producenci szczepionek są również świadomi ryzyka zmian genetycznych, ponieważ uczestnicy badań klinicznych tych nowych „szczepionek genetycznych” muszą zobowiązać się do ścisłej antykoncepcji. O tym, że przy tych nieodpowiedzialnych „eksperymentach genetycznych” na człowieku nie ujawnia się wszystkich kart, świadczy również fakt, że prawo, dotyczące inżynierii genetycznej nie zabrania modyfikacji genetycznych człowieka, a raczej wyklucza je z definicji. Fakt, że ustawodawca zwolnił producentów szczepionek z wszelkiej odpowiedzialności za uszczerbek na życiu i zdrowiu obywateli w przypadku zalecanych lub obowiązkowych szczepień, jest bezprecedensowym skandalem politycznym.

Szczepionka oparta na manipulacjach genetycznych nie położy kresu pandemii, a może wywołać katastrofę.

Media nie informują szczegółowo opinii publicznej o zagrożeniach związanych ze szczepieniami RNA. To nieodpowiedzialne ukrywanie lub milczenie jest kupowane za wpływy z reklam koncernów farmaceutycznych. Ludzi powinni być ostrzeżeni o ryzykownych „szczepieniach genetycznych”. Ale kto ostrzeże niczego niepodejrzewających ludzi, kiedy media mainsteramowe milczą? Jest tylko jedno wyjście: poinformować o tym jak najwięcej osób.

Tłumaczenie: Andrzej Leszczyński
Źródło oryginalne: 3rm.info
Źródło polskie: Wolna-Polska.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 14 , średnia ocena wartości wpisu: 4,57 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. polantek 01.11.2020 19:08

    To będzie swoista selekcja naturalna. Przetrwają najsprytniejsi.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.