„Szczepionki”, grafen, magnetofekcja i NOP-y

Opublikowano: 06.09.2021 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 4429

Kompilacja wybranych fragmentów programu „Stew Peters Show”, w którym gospodarz programu rozmawia z dr Jane Ruby na temat „szczepionek” na COVID-19 – omawiają ich zawartość, sposób działania i ich wpływ na ludzki organizm. Dr Ruby jest ekspertem ds. międzynarodowej ekonomii zdrowia publicznego oraz specjalistą w zakresie opracowywania leków farmaceutycznych. Od 2018 r. pełni funkcję prezesa Ruby Health Consulting, firmy dostarczającej innowacyjne rozwiązania dla sektora ekonomii zdrowia i badań nad wynikami (Health Economics and Outcomes Research). Wcześniej pracowała jako dyrektor w SK Life Science, Inc., firmie specjalizującej się w produkcji aktywnych składników i półproduktów wykorzystywanych w farmacji oraz w opracowywaniu innowacyjnych leków regulujących ośrodkowy układ nerwowy. Magister farmakoekonomii i międzynarodowej ekonomii zdrowia publicznego, uzyskała też doktorat psychologii i ekonomii. Współproducent filmu dokumentalnego „Oszukani: wojna mediów z prawdą” („Hoaxed: The Media’s War on Truth”), autorka książki „Morze nowych mediów” („A Sea of New Media”) poświęconej analizie coraz prężnie rozwijającej się dziedziny dziennikarstwa – dziennikarstwa “obywatelskiego”, niezależnego od mediów głównego nurtu.

Linki do stron omawianych w nagraniu:

https://www.laquintacolumna.net

https://www.orwell.city

https://www.docdroid.net/Ihq2YfO/informe-the-scientific-club-corregido-por-dr-campra-pdf


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Foxi 06.09.2021 15:46

    Proponował bym też ten film dołączyć w kolekcji konieczne do oglądnięcia.
    https://www.bitchute.com/video/0Fh3OVXYM4Xr/
    Najlepsze momenty 17 24 33 35 minuta, proszę to naukowo skomentować zwłaszcza tego pana z 17 minuty. Pytanie; co to jest pod skórą? Coś co wyraźnie reaguje na magnes neodymowy i widać to bardzo wyraźnie?

  2. Admin WM 07.09.2021 07:20

    Film, który proponujesz, Foxi, już był na WM.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.