Szczepionki mRNA zabiją większość osób zaszczepionych

Opublikowano: 15.07.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 6199

Zdecydowana większość osób, których zaszczepiono na koronawirusa wywołującego COVID-19, umrze w ciągu kilku lat z powodu niewydolności serca, ostrzega dr Charles Hoffe, lekarz medycyny z Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie.

W jednym ze swoich ostatnich filmów dr Hoffe wyjaśnia, że ​​obserwuje u swoich pacjentów, którzy przyjęli „szczepionkę” mRNA firmy Pfizer-BioNTech lub Moderna, że ​​ich naczynia włosowate zatykają się, co, jak twierdzi, doprowadzi w końcu do poważnego zdarzenia sercowo-naczyniowego.

Szczepionki mRNA na chińskiego wirusa są zaprogramowane tak, aby przekształcić ciało człowieka w „fabrykę” białek kolcowych, a dr Hoffe mówi, że z czasem te masowo produkowane białka powodują postępujące krzepnięcie krwi.

Nie mniej niż 60 procent osób, które przyjęło szczepionkę mRNA, będzie cierpieć z powodu tych skrzepów krwi – i ostatecznie przytłaczająca większość znajdzie się sześć stóp pod ziemią z powodu wyrządzonych szkód. „Teraz wiemy, że tylko 25 procent „szczepionki” wstrzykniętej w ramię rzeczywiście pozostaje w ramieniu” – wyjaśnia dr Hoffe na swoim blogu. „Pozostałe 75 procent jest gromadzone przez układ limfatyczny i dosłownie wprowadzane do krążenia, więc te małe paczki informacyjnego RNA, a tak przy okazji, w pojedynczej dawce „szczepionki Moderna” jest dosłownie 40 bilionów cząsteczek mRNA”.

Dr Hoffe mówi, że chociaż te pakiety zostały zaprojektowane przez Wielką Farmację, aby mogły być wchłaniane bezpośrednio do komórek ludzi, to jedynym miejscem, w którym mogą być wchłonięte, są naczynia krwionośne i sieci naczyń włosowatych, które są najmniejszymi naczyniami krwionośnymi, w których przepływ krwi jest powolny i gdzie uwalniane są geny. „Twoje ciało zaczyna wtedy czytać, a następnie wytwarzać biliony i biliony tych białek kolczastych” – mówi. „Każdy gen może wytwarzać wiele, wiele białek kolczastych. Następnie organizm rozpoznaje, że są to ciała obce, więc wytwarza przeciwko nim przeciwciała, dzięki czemu jesteś chroniony przed COVID. Taka jest idea”.

Zastrzyki mRNA wprowadzają „kolczaste elementy” do naczyń krwionośnych, ostatecznie powodując niewydolność serca.

Chociaż od dawna twierdzi się, że te białka kolczaste działają odstraszająco na infekcje wirusowe po wstrzyknięciu do organizmu człowieka, to w rzeczywistości stają się one częścią ściany komórkowej śródbłonka naczyniowego człowieka. „Oznacza to, że te komórki wyściełające naczynia krwionośne, które powinny być gładkie, aby krew przepływała gładko, teraz mają wystające małe kolczaste kawałki” – wyjaśnia.

Dr Hoffe mówi, że nieuniknione jest to, że po wstrzyknięciu powstaną skrzepy krwi, ponieważ gdy wprowadzone do szczepionki białka kolczaste osadzają się w naczyniach krwionośnych i naczyniach włosowatych, to płytki krwi krążące wokół, próbując rozwiązać problem, będą tworzyły coraz więcej skrzepów. „Tak więc, gdy płytka krwi przechodzi przez naczynia włosowate, nagle uderza we wszystkie kolce COVID i staje się absolutnie nieuniknione, że uformują się skrzepy krwi, które zablokują to naczynie” – pisze. „Dlatego te białka kolczaste mogą w przewidywalny sposób powodować zakrzepy krwi. Znajdują się w twoich naczyniach krwionośnych (jeśli wstrzyknięto mRNA), więc jest to pewne”.

Okazuje się, że te skrzepy krwi różnią się od tych „rzadkich”, o których mówi się w mediach, które pojawiają się na skanach CT i MRI. Są mikroskopijne i nie pojawiają się w testach, ponieważ można je wykryć tylko za pomocą badania krwi znanego jako D-dimer.

Dr Hoffe przeprowadzał testy D-dimer na swoich „zaszczepionych” szczepionką mRNA pacjentach, co doprowadziło go do odkrycia, że ​​co najmniej 62 procent z nich ma te mikroskopijne skrzepy krwi. „Najbardziej niepokojące jest to, że niektóre części ciała, takie jak mózg, rdzeń kręgowy, serce i płuca, nie mogą się [regenerować]” mówi. „Kiedy te tkanki zostaną uszkodzone przez skrzepy krwi, zostaną one uszkodzone trwale”.

Autorstwo: Ethan Huff
Na podstawie: Principia-Scientific.com
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 45, średnia ocena: 4,82 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

10
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Murphy
Użytkownik
Murphy

Wygląda to dokładnie jak na tym memie, gdzie politycy mówią, że jak będzie zgon “nieszczypanych” to pisać że to “David”. A jak “szczypanych” to że problem z sercem. W świetle tego artykułu to niestety może się to zgadzać. https://wolnemedia.net/obrazki2/mem-zgony-covid-19-1.jpg

hashi
Użytkownik

Nie umrą tak szybko byłoby to zbyt piękne i wywołało olbrzymi bunt społeczny.

kufel10
Użytkownik
kufel10

Skoro za chwile polowa ludności umrze, to co wy będziecie w tych blokach jedli? Liście z drzew spadną, zostaną wam płyty meblowe, śnieg z niespodzianką i te wasze utuczone pieski ;) Wracając na ziemię – artykuł brzmi mi niewiarygodnie, przypomnę że pod koniec 2020 publikowano planowany przebieg pandemii, w obecnej chwili miało być wojsko na ulicach i braki żywności. Wszysty się tym wówczas zachwycaliscie. Kto tu samodzielnie myśli – łapka w górę.

paullenburg
Użytkownik
paullenburg

Nad wyraz dramatyczny ten tytul. Do tego napisany jakby to byl fakt a nie tylko opinia jednego z lekarzy….

Stanlley
Użytkownik

Nie mam zaufania do tego typu pojedyńczych obserwacji bo zakładając prawdomówność DRA czynników może być wiele. Żeby nie było – nie chce wyjść na naganiacza szprycowego – to jest osobisty wybór każdego… ale jest wystarczająco wiele badań naukowych które są rzetelne i powinny zapalić czerwoną lapmkę w głowie :

https://www.sciencemag.org/news/2021/06/israel-reports-link-between-rare-cases-heart-inflammation-and-covid-19-vaccination

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.04.06.21254882v1

a tu sobie sai wyszukajcie na podstawie arrtykułu , takie ćwiczenie :
https://wolnemedia.net/szczepionki-na-covid-19-to-wielki-blad/

kufel10
Użytkownik
kufel10

@ Admin WM
Jedna z ciekawszych wypowiedzi, jakie ostatnio przeczytałem. Może sam pokusisz się o napisanie artykułu? Mnie jeszcze chodzi po głowie – a jeśli dla nas-niepokornych, którzy zostaną zaszczepieni na koniec, pod przymusem, przygotowano śmiercionośną szczepionkę, aby pozbyć się ludzi inteligentnych, a teraz szczepią placebo? Może lepiej zrobić to teraz i udawać owcę?

pikpok
Użytkownik
pikpok

A może w ten sposób zhakują nasze organizmy ? Taka zabawa w Boga.
https://wolnemedia.net/wyklad-w-west-point-dotyczacy-neurowojny/

flipper
Użytkownik
flipper

@Admin WM – ładnie piszesz, miło się czyta.

robi1906
Użytkownik

Co do historii i jak ona wylądała 100 lat temu,to adminie to proszę sobie wpisać w wyszukiwarkę foto “australian soldier in 1916 in cheops pyramid”,
wydaje się że te “kamienne” klocki, funkiel nówka nieśmigane stały tak 10 tysięcy lat, a teraz sobie wpiszmy “Piramidę Cheopsa” zdjęcia z tego roku, krzywulce wszystko osiadło, fale jak na morzu, i o czym to świadczy??, to co nie zniszczyło 10 tysięcy lat zniszczyło 100 lat???.

Wciska się nam kity o historii i tak samo jest z techniką.