Szczepionki mRNA mogą modyfikować DNA

Opublikowano: 29.04.2021 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3148

Drodzy Czytelnicy dziś bardzo ważny artykuł, a mianowicie przyjrzymy się działaniu terapii genowej na COVID-19, zwanej potocznie dla naszego zmylenia szczepionką. Jest to pewnego rodzaju fundament informacyjny, od którego należy rozpocząć. Otóż jeszcze do niedawna społeczeństwa całego globu obawiały się żywności modyfikowanej genetycznie GMO ze względu na możliwość mutacji w ludzkim DNA, które mogły zaistnieć właśnie ze względu na tego typu produkowaną żywność.

A zatem konsumenci powiedzieli „nie” dla zwierząt hodowanych na preparatach modyfikowanych genetycznie. Dziś natomiast ci sami konsumenci nie widzą problemu w terapii genowej na COVID-19, która także modyfikuje DNA, modyfikuje ludzki genom. Jest to paradoks, ponieważ społeczeństwa powiedziały „nie” dla żywności GMO, która była produktem pośrednim między nami a zwierzętami hodowanymi pod patronatem modyfikacji genetycznej.

Natomiast w przypadku terapii genowej na COVID-19, mamy do czynienia z bezpośrednią ingerencją w nasz genom, w nasze DNA, za pośrednictwem strzykawki, igły i preparatu genetycznego, bezpośrednio wstrzykiwanego do naszego ciała. Swoją drogą to niewiarygodne, jak ludzie dali się ogłupić, że godzą się na wstrzyknięcie sobie „czegoś”, co de facto zmodyfikuje nieodwracalnie ich DNA – genom. Raz jeszcze to podkreślę, to niewiarygodne.

Powróćmy jednak do modyfikacji genetycznej, jaka jest wdrażana w naszym organizmie. Najgorsza jest szczepionka produkowana przez AstraZeneca. Ta szczepionka została w taki sposób zaprogramowana, aby wnikać do naszego DNA i na jego poziomie nakazywać organizmowi produkcję białek. Oczywiście nikt nie wie, czy ta produkcja kiedykolwiek się zakończy, bo eksperyment medyczny trwa nadal. Jeżeli się nie zakończy to za kilka miesięcy bądź lat, taka osoba umrze, ponieważ organizm zabije go z powodu „zapchania” organizmu nieustannie produkowanymi białkami (genetyczne samobójstwo).

Zatem szczepionki AstraZeneca, to najgorsza rzecz, jaka może być podana człowiekowi. Wielu lekarzy uważa, że w przyszłości będziemy oglądać trupy na ulicach, będziemy oglądać jak ludzie po prostu upadają i umierają ze względu na wyniszczenie ich organizmu przez mutację genetyczną, która została zainicjowana przez terapię genową firmy AstraZeneca. Zatem preparat firmy AstraZeneca to najgroźniejsza szczepionka i droga w jedną stronę. Przykro nam, ale takie są fakty i piszemy to dla każdego, kto nadal nie przyjął tego preparatu, któru bezpośrednio po podaniu wnika do ludzkiego DNA.

Drugi rodzaj tak zwanych „szczepionek” to preparaty mRNA. Są to preparaty firmy Moderna i Pfizer. W ich przypadku nie mamy sytuacji, w której terapie genowa, zawarta w strzykawce szczepionki, ma za zadanie bezpośredniego przeniknięcia do DNA a następnego jego zmodyfikowania, i to jest bardzo dobra informacja. Dodatkowo mRNA, o którym mowa, po kresie dwóch do trzech miesięcy zostaje całkowicie wydalone z organizmu człowieka. Kolejna bardzo dobra informacja.

Niestety jest również i zła. Istnieje możliwość, że mRNA z czasem może także przeniknąć do DNA i je zmodyfikować. Nie jest to czynność z automatu, jednak obserwacje pokazały, że takie sytuacje miały jednak miejsce. I to jest bardzo zła informacja, ponieważ tutaj powracamy do punktu wyjścia działania szczepionki firmy AstraZeneca. Zatem podsumowując – AstraZeneca zawsze modyfikuje ludzkie DNA, ludzki genom. Natomiast pozostałe mogą to zrobić, ale nie muszą. Zatem jest to pewnego rodzaju śmiertelna loteria.

Czy wyobrażacie sobie sytuację, w której zdrowo myślący człowiek wyraża zgodę na zaaplikowanie mu całkowicie eksperymentalnej terapii genowej, która modyfikuje ludzkie DNA a w dalszej kolejności cały genom? Dla mnie osobiście jest to sytuacja nie do pojęcia, ponieważ tutaj nie chodzi o to, czy dokonamy przefarbowania włosów lub zmiany ubrania. To jest działanie na poziomie genetycznym i jest ono nieodwracalne. Jest to wizja przerażająca, której skutki możemy ujrzeć już na jesieni roku 2021. Niektórzy lekarze uważają, że potrwa to dwa lata.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Szwęda 29.04.2021 15:46

  Czy jest jakaś podstawa naukowa (jaka, gdzie) twierdzeń wyrażonych w tym artykule?

 2. marcelous 30.04.2021 08:48

  (Naruszenie regulaminu punkt 5k – i pomówienia nt. naszego portalu. Użytkownik otrzymuje ostrzeżenie. Uzasadnienie wysłano e-mailem. Admin WM)

 3. Dandi1981 30.04.2021 20:41

  Może w tym rzecz zeby żywność GMO nie szkodziła człowiekowi należy też go zmodyfikować jak ta żywność ale przez szczepienia, będzie większy, ładniejszy szybciej urośnie ale krócej pożyje.
  Ps najciekawsze jest ze co2 ogłupia i to jest już naukowo udowodnione, co2 będzie wzrastać a poziom inteligencji maleć.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.