Szczepionki mRNA będą przyjmowane w formie… opłatków

Opublikowano: 30.05.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2005

Naukowcy z Mayo Clinic oraz University of Minnesota opracowałi polimerowy wafelek, który może zrewolucjonizować sposób dostarczania do organizmu produktu chemiczno-genetycznego rozprowadzanego obecnie jako „szczepionka przeciwko Covid-19”.

W komunikacie uniwersytetu Minnesota naukowcy stwierdzają, że opanowali metodę wytwarzania polimeru, w skład którego wchodzą przyswajalne substancje tworzące dotychczasowe szczepionki mRNA.

Naukowcy skupili się na potencjalnej szczepionce przeciwko wirusowi HIV, która nie została jeszcze opracowana z uwagi na problemy z dostarczaniem cząsteczek, które nie były w stanie wchłonąć się do organizmu poprzez membrany w układzie jelitowym – stwierdził Chun Wang, profesor inżynierii biomedycznej na University of Minnesota.

Zespół prof. Wang starał się pobrać dużą cząsteczkę, taką jak białko, i dostarczyć ją poprzez wchłanianie pod język, aby uniknąć problemów zwykle towarzyszącym szczepionkom, takim jak sam nieprzyjemny i bardziej skomplikowany proces nakłuwania, logistykę rozprowadzania oraz przechowywanie szczepionki w lodówkach.

Prof. Wang nazwał nowy sposób dostarczania „szczepionki” poprzez OPŁATEK „małym krokiem w tej długiej podróży” badawczo-rozwojowej, ale powiedział, że szczepionki oparte na DNA, RNA i białkach, takie jak szczepionki COVID-19, mogą kiedyś zostać dostarczane właśnie w ten sposób. Taki przełom ułatwiłby transport i dostawę szczepionek na całym świecie.

„Pokazaliśmy, że faktycznie może on działać z dość prostą, ale elegancką platformą materiałową” – powiedział prof. Wang.

Dla każdego katolika samo skojarzenie nowych potencjalnych form „szczepionek” w postaci opłatka-komunikantu przyjmowanego doustnie, jest lucyferyczną parodią Komunii świętej. Niestety, można spodziewać się, że wyznawcy nowej religii kowidowej wśród nominalnych katolików – czy to szeregowych wiernych, czy hierarchów kościelnych, dla których użycie komórek zamordowanych bezbronnych dzieci do produkcji „szczepionek przeciwko Covid-19” nie stanowiło żadnego problemu – przyjmą nową „elegancką platformę materiałową” z uznaniem i szeroko wcielą w życie. Może nawet w postaci hybrydowej „Komunii świętej”…

Opracowanie i źródło: Bibula.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.