Szczepionki będą aplikowane w nieskończoność, co najmniej raz w roku

Opublikowano: 27.09.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2320

Albert Bourla, dyrektor generalny koncernu farmaceutycznego Pfizer, w wywiadzie dla amerykańskiej stacji telewizyjnej ABC powiedział, że „najbardziej prawdopodobny scenariusz to coroczne szczepienia” jako element „walki z koronawirusem”.

Na pytanie prowadzącego program w niedzielnym (26 września 2021 r.) wydaniu „This Week”, czy zgadza się z twierdzeniem dyrektora Moderny, który powiedział, że „pandemia jest na ścieżce wygaśnięcia w ciągu roku”, szef Pfizera odpowiedział: „Zgadzam się, że w ciągu roku będziemy mogli wrócić do normalnego życia. Nie oznacza to, że warianty nie nadejdą. Nie wydaje mi się, że oznacza to, iż będziemy mogli prowadzić nasze życie bez szczepień, ale zobaczymy co będzie”. Dodał następnie, że „Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem dla mnie jest to, że wirus rozprzestrzeni się na cały świat i będziemy musieli się szczepić co najmniej raz w roku”.

Warto przypomnieć, że ten sam szef (CEO) Pfizera, jeszcze w kwietniu 2021 r. mówił, że wierzy w powrót do normalności na jesieni (czyli teraz). „Widzimy to na przykładzie Izraela (…). Tam pokazaliśmy całemu światu, że jest nadzieja” – mówił Bourla pół roku temu. Trwała wtedy intensywna kampania wyszczepiania ludności, co zemściło się dzisiaj lawinowym wzrostem zachorowalności, szczególnie w Izraelu, gdzie w ramach „środków zaradczych”… zaaplikowano trzecią partię „szczepionki”, a teraz promuje się już czwartą. Oczywiście ku uciesze właścicieli akcji firm farmaceutycznych.

Koncern Moderna nie pozostaje w tyle i jej szef, (CEO) Stéphane Bancel, również właśnie oznajmił, iż pandemia będzie trwała przez co najmniej kolejny rok, aż do momentu, gdy będzie wystarczająco tyle szczepionek, aby – cytat dokładny – „wyszczepić każdego na tej Ziemi”. Bancel dodał, że życie wróci do normy „w ciągu roku”, ale to ma zależeć od tego, czy ludzie będą kontynuowali regularne otrzymywanie przypominaczy szczepionkowych.

Warto przypomnieć, że szefowie głównych firm farmaceutycznych promujących tzw. szczepionki przeciwko COVID-19, jak Albert Bourla (Pfizer, CEO), Stéphane Bancel (Moderna, CEO) czy Leif Johansson (AstraZeneca, Chairman) są Żydami. Wskazywanie jednak tego faktu jest… antysemityzmem. Tak przynajmniej twierdzi Unia Europejska, która w swoim specjalnym opracowaniu o „Antysemityzmie w czasie pandemii” przyznaje, że choć te kluczowe osoby są Żydami – z czym zresztą oni sami nie kryją się – jednak przypominanie tej oczywistości jest już gorszącym i kryminalnym uprzedzeniem.

Czy mamy do czynienia z czystym przypadkiem, czy reprezentacja na kluczowych stanowiskach pewnych grup to efekt doboru najbardziej zdolnych osobników, czy można mówić o nadreprezentacji, a może w grę wchodzą jeszcze inne przyczyny – pozostawiamy te zagadnienia do dalszych badań oraz do własnych przemyśleń.

Na podstawie: ABCNews.go.com, Isdglobal.org
Opracowanie i źródło: Bibula.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. supersebi900 27.09.2021 13:01

  Pozostaje zatem pytanie-czym tak naprawde szczepiono mieszkańców Izraela?

 2. gajowy 27.09.2021 16:45

  Big Pharma nie może przyznać się do porażki swego flagowego produktu więc dokonuje gwałtu na rzeczywistości (poczynając na zmianie definicji szczepionki a kończąc na eskalacji rządań co do procentowej liczby wyszczepień). Przyznanie się do porażki uruchomiłoby lawinę demaskacji wielu innych kłamst i manipulacji. Za dużo goście mają na sumieniu by odpuścić. Będą walczyć do końca.

 3. robi1906 27.09.2021 17:11

  Przecież to Oni kreują rzeczywistość, i to nie taką o której pisze Punkt.
  Proszę popatrzeć na aferę opioidów w USA, coś się stało braciom Sacklerom po zrobieniu narkomanów z milionów amerykanów?,.
  Nic.

  Zdejmowane są tylko cichaczem tablice dziękczynne za ufundowane granty i skrzydłą w szpitalach USA, tak że spokojnie geszeft będzie leciał dalej.
  Nawet Niemcy wiedzą że lepiej Fenicjanom nie podskakiwać oficjalnie, a nieoficjalnie jak twierdzi Jack Caleib policja kryminalna badała każdy przypadek śmierci po mutagenie, tak że po cichu na pewno się dogadają, Niemiec Niemcowi (oczywiście bez przesady) krzywdy nie zrobi, co innego u Chazarów lub w dolnych warstwach Fenicji, tam kto jest niżej w kaście, jest wykorzystywany, do śmierci włącznie.

  Niemcy wyjdą ze szczepionek, a Izrael nie, mimo, że to Szwaby-Fenicjanie rządzą całym światem.

 4. donkey 27.09.2021 23:30

  @robi co ty gadasz? Niemcy rządzą światem? A ile mają atomówek?I lu mają hackerów i płatnych trolli?

 5. robi1906 28.09.2021 09:32

  Niemcy nie rządza światem, Niemcy to podbici Sławianie, Kto ich podbił?, ja obstawiam na Fenicjan, na Hanni-Balla i jego ekipę.
  W 19 wieku nastąpił (ostatni) exodus potomków Kartagińczyków z Niemiec do USA i ostateczny podbój tego kraju przez nich, od tej pory Niemcy przegrywają wojny w 20 wieku z tym państwem (ogólnie z anglosasami) i stają się ich zakładnikami, ale Niemcy dzięki Bismarckowi stworzyły silną narodową jedność, nasze elity zostały podmienione ich przetrwały, oczywiście są wyjątki jak Angela Merkel i siły które stoją za nią, ale Niemcy (co widać) potrafią się bronić, co pokazuje też ten przykład z policją kryminalną która sprawdzała każdy przypadek śmierci po zażyciu mutagenu.

  Korporacje będą musiału po cichu się wycofać z wstrzykiwania tego Niemcom a Niemcy nie będą się tym chwalić. Moim zdaniem dlatego się tego nie rozgłaśnia.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.